Lijn 657 Gulpen Busstation - Mheer Kerk
Buslijn 657 | |
Vervoerder(s) | (TCR i.o.v.) Arriva |
Concessie | Limburg |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | VDL Berkhof Ambassador, VDL Citea |
Rijdt sinds | 11 december 2016 |
Voorganger(s) | 56 |
Frequenties
| |
Spits | 4x/ochtend 4x/middag |
Spits (vakantie) | rijdt niet |
Dal | 2x/middag (ri. Mheer) |
Dal (vakantie) | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 657 rijdt van Gulpen via Reijmerstok en Banholt naar Mheer.
Route
Halte | ||
Gulpen, Busstation | ||
Gulpen, Brouwerij | ||
Gulpen, Slenakerweg | ||
Euverem, Osebos | ||
Reijmerstok, Dumoulin | ||
Reijmerstok, Smitsbergweg | ||
Reijmerstok, Kerk | ||
Reijmerstok, Provincialeweg | ||
Reijmerstok, Zorgboerderij Regihoeve | ||
Banholt, Kerk | ||
Banholt, Mheerderweg 36 | ||
Mheer, Mheerderweg School | ||
Mheer, Kerk |
Geschiedenis
Op 11 december 2016 ging de volgende concessie Limburg van start, die nu de volledige provincie besloeg. Na het debacle met Abellio werd de concessie aan de tweede winnaar gegund: Arriva. Het lijnennet van Veolia Transport werd hierbij flink aangepast, waarbij het visgraatmodel de basis voor het lijnennet vormt.
Vanwege de (zeer) geringe bezetting werd het traject Gulpen - Mheer van lijn 56 vervangen door een schoolbus, die het lijnnummer 657 kreeg en alleen nog buiten de schoolvakanties enkele ritten rijdt.
Op 10 december 2017 werd het aantal ritten flink uitgebreid. In de ochtendspits gingen voortaan vier ritten in beide richtingen rijden en vanaf 13:00 gingen voortaan zes ritten in beide richtingen rijden.