Lijn 630 Hellevoetsluis Amnesty Internationallaan - Sommelsdijk Campus
Buslijn 630 | |
Vervoerder(s) | (TCR i.o.v.) Connexxion |
Concessie | Hoeksche Waard - Goeree-Overflakkee |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | VDL Berkhof Ambassador, VDL Citea |
Rijdt sinds | 11 december 2016 |
Voorganger(s) | 630 |
Frequenties
| |
Spits | 3-4x/dag (per richting) |
Spits (vakantie) | rijdt niet |
Dal | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 630 rijdt van Hellevoetsluis via Stellendam en Dirksland naar Middelharnis.
Dienstregeling
- In de ochtendspits rijden drie ritten van Hellevoetsluis naar Middelharnis en rijdt één rit van Stellendam naar Middelharnis.
- In de middagspits rijden twee ritten vanaf Middelharnis naar Hellevoetsluis en rijdt één rit naar Stellendam.
Route
Halte | ||
Hellevoetsluis, Amnesty Internationallaan | ||
Hellevoetsluis, Provincialeweg/Smitsweg | ||
Hellevoetsluis, Provincialeweg/Voorweg | ||
Stellendam, Busstation | ||
Melissant, Tunneltje | ||
Middelharnis, Gemeentehuis |
Geschiedenis
Op 11 december 2016 gingen er meer ritten rijden en werd er niet langer vanaf De Sprong gereden.
Op een onbekend moment kwam de halte Stellendam Dorp te vervallen.
Halte | ||
Hellevoetsluis, Provinciale Weg/Voorweg | ||
Stellendam, Busstation | ||
70px | Stellendam, Dorp | |
Melissant, Tunneltje | ||
Middelharnis, Gemeentehuis |