Lijn 26 Almelo, Centraal Station - Ziekenhuisgroep Twente
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 6 dec 2015 om 20:46
Buslijn 26 | |
Vervoerder(s) | Syntus |
Concessie | Regio Twente |
Lijnsoort | Stadsbus |
Stadsdienst | Almelo |
Formule | Twents |
Materieel | VDL Citea VDL Berkhof Ambassador |
Rijdt sinds | 14 december 2003 |
Voorganger(s) | 26 |
Frequenties
| |
Spits | 2-3x/uur |
Spits (vakantie) | 2x/uur |
Dal | 2x/uur |
Avond | 2x/uur (tot 21.00) |
Zaterdag | 2x/uur |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 26 rijdt van station Almelo via het Centrumplein, De Riet en Ossenkoppelerhoek naar het Twenteborg Ziekenhuis.
Dienstregeling
- In de ochtendspits rijdt er één extra rit van het Station naar Ziekenhuisgroep Twente.
Keringen
- Lijn 26 keert op Almelo Centraal station altijd op lijn 25.
Route
Halte | ||
Almelo, Centraal Station | ||
Almelo, Centrumplein | ||
Almelo, De Wingerd | ||
Almelo, De Koppel | ||
Almelo, Sporthal Rembrandtlaan | ||
Almelo, Frans Halsstraat | ||
Almelo, J. van Ruysdaelstraat | ||
Almelo, Vincent van Goghplein | ||
Almelo, Nico van Werkmanplein | ||
Almelo, ROC de Sumpel | ||
Almelo, Woonboulevard | ||
Almelo, Ziekenhuisgroep Twente |
Geschiedenis
Op 14 december 2003 kreeg elke wijk van Almelo zijn eigen lijnnummer. De oude lijn 26 werd gesplitst in de nieuwe lijnen 25 (Aalderinkshoek) en 26.
Vanaf 11 december 2005 ging de lijn ook op zondag 1x/uur rijden, daarentegen vervielen de avondritten na 20.30 uur vanaf 9 december 2007.
Op 8 december 2013 nam Syntus het busvervoer in Twente over van Connexxion.
Op 14 december 2014 is er één extra rit in de ochtendspits gekomen van het Station naar Ziekenhuisgroep Twente.