Lijn 9 Leeuwarden, Busstation - Surinamestraat
Buslijn 9 | |
Vervoerder(s) | Arriva |
Concessie | Noord- en Zuidwest-Friesland en Schiermonnikoog |
Lijnsoort | Schoolbus |
Stadsdienst | Leeuwarden |
Materieel | Irisbus Citelis CNG |
Frequenties
| |
Spits | 4x/uur (ochtendspits) 2x/uur (middagspits) |
Spits (vakantie) | rijdt niet |
Dal | 2x/uur |
Dal (vakantie) | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 9 rijdt van station Leeuwarden naar Nijlân.
In de ochtendspits wordt vier keer per uur gereden, in de daluren en de middagspits twee keer per uur.
Route
Halte | ||
Leeuwarden, Busstation | ||
Leeuwarden, Klanderij | ||
Leeuwarden, Huizumerlaan | ||
Leeuwarden, Borniastraat | ||
Leeuwarden, Aldlânsdyk | ||
Leeuwarden, Aldlânstate | ||
Leeuwarden, Beatrixstraat | ||
Leeuwarden, Viaduct Beatrixstraat | ||
Leeuwarden, Nijlânstate | ||
Leeuwarden, Margrietstraat | ||
Leeuwarden, Prinsessenweg | ||
Leeuwarden, Surinamestraat |