Lijn 37 Utrecht CS Jaarbeurszijde - Maarssen Station
Buslijn 37 | |
Vervoerder(s) | GVU |
Concessie | Stadsvervoer Utrecht |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Mercedes Citaro G, Van Hool New AG300 |
Frequenties
| |
Spits | 2-6x/uur |
Dal | 4x/uur |
Avond | 2x/uur |
Zaterdag | 2-4x/uur |
Zondag | 2x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 37 rijdt van Utrecht via Industrieterrein Lage Weide naar Maarssen.
Route
Halte | ||
Utrecht, CS / Busstation Zuid | ||
Utrecht, Kanonstraat | ||
Utrecht, Hasebroekstraat | ||
Utrecht, Van Koetsveldstraat | ||
Utrecht, Majellapark | ||
Utrecht, Thoriumweg | ||
Utrecht, Kernweg | ||
Utrecht, Uraniumweg | ||
Utrecht, Mesonweg | ||
Utrecht, Hyperonenweg | ||
Utrecht, Otto Hahnweg | ||
Utrecht, Savannahweg | ||
Maarssen, Zonnebaan | ||
Maarssen, Bloem~ / Boomstede | ||
Maarssen, Duiven~ / Fazantenkamp | ||
Maarssen, Pauwen~ / Reigerskamp | ||
Maarssen, Spechten~ / Valkenkamp | ||
Maarssen, Spechten~ / Zwanenkamp | ||
Maarssen, Vogelweg / Zwanenkamp | ||
Maarssen, Zebraspoor | ||
Maarssen, Kamelenspoor | ||
Maarssen, Station |
Geschiedenis
Deze lijn vindt z'n oorsprong bij Centraal Nederland, in ieder geval voor 1987.
In de dienstregeling 1987/1988 werd op maandag t/m zaterdag tot ongeveer 20.00 een halfuurdienst over het hele traject gereden. In de spitsuren werd 4x/uur het hele traject gereden, in de daluren werd alleen 4x/uur tussen Maarssen en de Lage Weide gereden. In de late avonduren en op zondag de gehele dag werd 1x/uur gereden.