Lijn 552 Diest Station - Meensel Tramstraat
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 552 in België | |
Vervoerder(s) | De Lijn |
Entiteit | Vlaams-Brabant |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | VDL Citea |
Rijdt sinds | 1 juni 2003 |
Voorganger(s) | 14 |
Frequenties
| |
Spits | 1-2x/dag |
Spits (vakantie) | rijdt niet |
Dal | 2x/woensdag (richting Meensel) |
Dal (vakantie) | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 552 rijdt van Diest via Assent, Bekkevoort, Tielt en Molenbeek naar Meensel.
Dienstregeling
- In de ochtendspits rijdt één rit van Meesel naar Diest.
- Op woensdagmiddag of in de middagspits rijden twee ritten van Diest naar Meensel.
Route
Halte | ||
Diest, Station | ||
Diest, Sint-Jacobsplein | ||
Diest, Weerstandsplein | ||
Diest, Sint-Jacobsplein | ||
Diest, Atheneum | ||
Diest, Euro Shoe | ||
Diest, Stadion | ||
Diest, Sint-Jansplein | ||
Diest, Hasseltse Poort | ||
Diest, Leuvensepoort | ||
Kaggevinne, Galgeveldstraat | ||
Kaggevinne, Nieuwstraat | ||
Kaggevinne, Leuvensestraat 216 | ||
Assent, Zandstraat | ||
Assent, Nieuwstraat | ||
Assent, Oprit A2 | ||
Assent, Meerbeek | ||
Bekkevoort, Begraafplaats | ||
Bekkevoort, Kerk | ||
Bekkevoort, Schillekensberg | ||
Bekkevoort, Oude Tiensebaan | ||
Tielt-Winge, Tomberg | ||
Tielt-Winge, Horenweg | ||
Tielt-Winge, Stevensstraat | ||
Tielt-Winge, Bruin Kruis | ||
Tielt-Winge, Stelplaats | ||
Tielt-Winge, Driesstraat | ||
Molenbeek-Wersbeek, Kapel | ||
Molenbeek-Wersbeek, Tiensebaan | ||
Molenbeek-Wersbeek, Muggenberg Kapel | ||
Molenbeek-Wersbeek, Muggenberg | ||
Meensel-Kiezegem, Wersbeekstraat | ||
Meensel-Kiezegem, Tramstraat |
Geschiedenis
Op 1 juni 2003 werd de bestaande lijn 14 (Leuven - Tielt - Diest) opgesplitst ter verduidelijking voor de reiziger, voor wat betreft de verschillende routes; met deze splitsing kreeg praktisch elke variant een eigen lijnnummer en werd de dienstregeling op enkele plekken uitgebreid. De specifieke ritten van/naar de scholen in Diest vanuit Molenbeek en Assent kregen het lijnnummer 552, waarvan de route en dienstregeling vrijwel ongewijzigd bleven.