Lijn 32 Leeuwarden, Busstation - Zwanebloem
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 15 aug 2015 om 01:57
Buslijn 32 | |
Vervoerder(s) | Arriva |
Concessie | Noord- en Zuidwest-Friesland en Schiermonnikoog |
Lijnsoort | Stadsbus |
Stadsdienst | Leeuwarden |
Formule | Frysk Ferfier |
Materieel | Irisbus Citelis CNG |
Rijdt sinds | 25 augustus 2013 |
Voorganger(s) | 32 |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur (middagspits) |
Dal | 2x/uur |
Avond | 1x/uur (tot 21.00) |
Zaterdag | 2x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 32 rijdt van station Leeuwarden via de Vegelinsbuurt en de Schepenbuurt naar Aldlân.
Route
Halte | ||
Leeuwarden, Busstation | ||
Leeuwarden, Klanderij | ||
Leeuwarden, Maria Louisastraat | ||
Leeuwarden, Vegelinstraat | ||
Leeuwarden, Verstolkstraat | ||
Leeuwarden, Spoorstraat | ||
Leeuwarden, Fruitstraat | ||
Leeuwarden, Knoopstraat | ||
Leeuwarden, Appelstraat | ||
Leeuwarden, Tjalkstraat | ||
Leeuwarden, Greunshiem | ||
Leeuwarden, Holstmeerweg | ||
Leeuwarden, Winkelcentrum Aldlân | ||
Leeuwarden, Maagdenpalm | ||
Leeuwarden, Zwanebloem |
Geschiedenis
Op 25 augustus 2013 werd de voormalige lijn 32 weer verlengd van de Schepenbuurt naar Aldlân, net zoals eerder het geval was bij Connexxion. Door deze verlenging ging de bus nu ook 's avonds rijden, hetzij dat de frequentie op zondag verlaagd werd naar 1x/uur.