Lijn 145 Utrecht, Centraal Station - Bedrijventerrein Oudenrijn
Voormalige buslijn 145 | |
Vervoerder(s) | Connexxion (... - 2004), GVU (2004 - 2009) |
Concessie | Stadsvervoer Utrecht |
Regio | Midden-Utrecht |
Lijnsoort | Spitsbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | ... t/m 11 december 2009 |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | reed niet |
Avond | reed niet |
Zaterdag | reed niet |
Zondag | reed niet |
Lijn 145 reed van station Utrecht Centraal naar Bedrijventerrein Oudenrijn.
Route
Halte | ||
Utrecht, Centraal Station | ||
Utrecht, Westplein | ||
Utrecht, Graadt van Roggenweg | ||
Utrecht, 24 Oktoberplein | ||
De Meern, Oracle | ||
De Meern, Van de Bosch | ||
De Meern, Hartevelt | ||
De Meern, KPMG | ||
De Meern, Damzigt | ||
De Meern, Viaduct Oudenrijnseweg | ||
De Meern, Strijkviertel | ||
De Meern, Sligro | ||
De Meern, Proost en Brandt |
Geschiedenis
Deze lijn vindt z'n oorsprong mogelijk rond de eeuwwisseling.
Vanaf 23 augustus 1999 werd een groot aantal ritten aan de dienstregeling toegevoegd, met name in de daluren en de vroege avond. Voortaan werd in spitsuren 3x tot 4x/uur gereden. In de daluren reed de bus een halfuurdienst, de laatste rit ging voortaan 's avonds rond 19.30 vertrekken.
Vanaf 10 juni 2001 vervielen alle ritten buiten de spitsuren. Slechts in de ochtendspits ging de bus tussen 07.15 - 09.15 2x/uur naar Oudenrijn rijden en tussen 16.05 - 17.35 ging de bus 2x/uur naar Utrecht rijden. In de zomervakantie werd in z'n geheel niet meer gereden.
Op een later moment werd de frequentie verhoogd naar een kwartierdienst; alleen aan de randen van de spitsuren werd elk half uur gereden. Ook reden later twee ritten rond het middaguur ten behoeve van part-timers.
Voormalige route(s)
Voormalige route in 2003
Halte | ||
Utrecht, 24 Oktoberplein | ||
De Meern, Rheyngaerde | ||
De Meern, Stadsdam | ||
De Meern, Oudenrijn | ||
De Meern, Sligro | ||
De Meern, Proost en Brandt | ||
De Meern, Oracle | ||
De Meern, V.d. Bosch | ||
De Meern, Hartevelt | ||
De Meern, KPMG | ||
De Meern, Damzigt |