Lijn 60 Dokkum Busstation - Leeuwarden Station (1973)
Voormalige buslijn 60 | |
Vervoerder(s) | FRAM |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Leyland, Den Oudsten |
Periode | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 1x/dag |
Dal | 3x/dag |
Avond | reed niet |
Zaterdag | reed niet |
Zondag | reed niet |
Lijn 60 reed van Dokkum via Wouterswoude, Driesum, Damwoude, Broeksterwoude, Roodkerk, Molenend, Oenkerk, Giekerk, Rijperkerk, Zwartewegsend naar Leeuwarden..
Route
Halte | ||
Dokkum, Busstation | ||
Dokkum, Vlasstraat | ||
Dokkum, Woudpoort | ||
Dokkum, Drs van Tuinenleane | ||
Wouterswoude, Achterweg | ||
Driesum, Nieuweweg | ||
Driesum, Dorp | ||
Driesum, De Sanharst | ||
Wouterswoude, Broeklaan | ||
Wouterswoude, Reinous Reed | ||
Damwoude, Dantumawald | ||
Damwoude, Kerk | ||
Damwoude, Doniaweg | ||
Damwoude, Badhuisweg | ||
Damwoude, Willemsstraat | ||
Broeksterwoude, Hoofdweg | ||
Broeksterwoude, Kavelweg | ||
Roodkerk, Roodkerk | ||
Moleneind, Moleneind | ||
Oenkerk, Oenkerk | ||
Oenkerk, Douwelaan | ||
Giekerk, Rengersweg | ||
Giekerk, Giekerk | ||
Giekerk, Rinia van Nautaweg | ||
Rijperkerk, Breedijk | ||
Rijperkerk, Dorp | ||
Rijperkerk, IJpeisingel | ||
Zwartewegsend, Zwartewegsend | ||
Leeuwarden, Oud Tolhuis | ||
Leeuwarden, Watertoren | ||
Leeuwarden, Anemoonstraat | ||
Leeuwarden, Bleeklaan | ||
Leeuwarden, Koepelkerk | ||
Leeuwarden, Blokhuisplein | ||
Leeuwarden, Zaailand | ||
Leeuwarden, Autobusstation |
Geschiedenis
In de FRAM Dienstregeling 1971/1972 was in Dokkum de halte Aalsummerpoort nog het begin-/eindpunt. Verder reed deze lijn ook op zaterdag 4 ritten in elke richting.