|
Route
|
|
Vervoerder(s)
|
Periode
|
|
11
|
Gorinchem - Dalem - Vuren - Herwijnen - Hellouw - Haaften - Tuil - Waardenburg - Meteren - Geldermalsen
|
Streekbus
|
BSM
|
t/m 30 mei 1970
|
|
13
|
Waardenburg Busstation - Brakel Flegelstraat
|
Streekbus
|
BSM
|
t/m 30 mei 1970
|
|
14
|
Waardenburg Busstation - Tiel Ziekenhuis
|
Streekbus
|
BSM
|
t/m 30 mei 1970
|
|
47
|
Beesd - Rumpt - Enspijk - Deil - Geldermalsen - Meeteren - Neerijnen - Waardenburg - Tuil - Haaften - Hellouw - Herwijnen - Vuren - Dalem - Gorinchem
|
Streekbus
|
Zuidooster
|
23 mei 1971 t/m onbekend
|
regio Rivierenland
|
47
|
Beesd - Rumpt - Enspijk - Deil - Geldermalsen - Meeteren - Neerijnen - Waardenburg - Tuil - Haaften - Hellouw - Herwijnen - Vuren - Dalem - Gorinchem
|
Streekbus
|
Zuidooster
|
onbekend t/m 21 mei 1977
|
regio Rivierenland
|
47
|
Brakel - Zuilichem - Nieuwaal - Gameren - Zaltbommel - Waardenburg - Tuil - Haaften - Hellouw - Herwijnen - Vuren - Dalem - Gorinchem
|
Streekbus
|
Zuidooster
|
22 mei 1977 t/m 22 mei 1982
|
regio Rivierenland
|
47
|
Geldermalsen - Meteren - Waardenburg - Haaften - Hellouw - Herwijnen - Vuren - Gorinchem
|
Streekbus
|
(Juijn i.o.v.) Arriva
|
11 december 2016 t/m 8 december 2018
|
concessie Achterhoek-Rivierenland
|
47
|
Geldermalsen - Meteren - Waardenburg - Haaften - Hellouw - Herwijnen - Vuren - Gorinchem
|
Streekbus
|
Hermes (2001) (Juijn Rossum i.o.v.) Arriva (2002-2016)
|
10 juni 2001 t/m 10 december 2016
|
concessie Achterhoek-Rivierenland, concessie Rivierenland regio Rivierenland
|
47
|
Geldermalsen - Meteren - Waardenburg - Tuil - Haaften - Hellouw - Herwijnen - Vuren - Gorinchem
|
Streekbus
|
Zuidooster
|
23 mei 1982 t/m 27 mei 1989
|
regio Rivierenland
|
47
|
Tiel - Wadenoyen - Hoogenweide - Geldermalsen - Meteren - Waardenburg - Tuil - Haaften - Hellouw - Herwijnen - Vuren - Dalem - Gorinchem
|
Streekbus
|
Zuidooster
|
29 mei 1989 t/m 9 juni 2001
|
regio Rivierenland
|
48
|
Tiel - Ophemert - Varik - Heesselt - Opijnen - Neerijnen - Waardenburg - Zaltbommel - Gameren - Nieuwaal - Zuilichem - Brakel - Poederoijen
|
Streekbus
|
Zuidooster
|
1 juni 1986 t/m 1 juni 1991
|
regio Rivierenland
|
48
|
Tiel - Ophemert - Varik - Heesselt - Opijnen - Neerijnen - Waardenburg
|
Streekbus
|
Zuidooster (1993 - 1994), Hermes (1995 - 1997)
|
23 mei 1993 t/m 31 mei 1997
|
regio Rivierenland
|
48
|
Tiel - Ophemert - Varik - Opijnen - Neerijnen - Waardenburg
|
Streekbus
|
Arriva (2003- onbekend)
|
27 juni 2004 t/m 3 januari 2009
|
concessie Rivierenland regio Rivierenland
|
48
|
Tiel - Ophemert - Varik - Heesselt - Opijnen - Neerijnen - Waardenburg - Zaltbommel - Gameren - Nieuwaal - Zuilichem - Brakel - Poederoijen
|
Streekbus
|
Zuidooster
|
23 mei 1982 t/m 1 juni 1985
|
regio Rivierenland
|
48
|
Tiel - Ophemert - Varik - Opijnen - Neerijnen - Waardenburg
|
Streekbus
|
Hermes (2000-2002), Arriva (2003-2004)
|
28 mei 2000 t/m 26 juni 2004
|
concessie Rivierenland regio Rivierenland
|
48
|
Tiel - Ophemert - Varik - Heesselt - Opijnen - Neerijnen - Waardenburg - Zaltbommel - Gameren - Nieuwaal - Zuilichem - Brakel - Poederoijen
|
Streekbus
|
Zuidooster
|
2 juni 1985 t/m 31 mei 1986
|
regio Rivierenland
|
48
|
Tiel - Ophemert - Varik - Heesselt - Opijnen - Neerijnen - Waardenburg - Zaltbommel - Waardenburg - Tuil - Haaften - Hellouw - Herwijnen - Vuren - Dalem - Gorinchem
|
Streekbus
|
Zuidooster
|
2 juni 1991 t/m 22 mei 1993
|
regio Rivierenland
|
48
|
Geldermalsen - Meteren - Neerijnen - Opijnen - Heesselt - Varik - Ophemert - Zennewijnen - Passewaay - Tiel
|
Streekbus
|
Zuidooster
|
22 mei 1977 t/m 22 mei 1982
|
regio Rivierenland
|
48
|
Brakel - Zuilichem - Nieuwaal - Gameren - Zaltbommel - Waardenburg - Neerijnen - Opijnen - Heesselt - Varik - Ophemert - Zennewijnen - Passewaay - Tiel
|
Streekbus
|
Zuidooster
|
onbekend t/m 21 mei 1977
|
regio Rivierenland
|
48
|
Brakel - Zuilichem - Nieuwaal - Gameren - Zaltbommel - Waardenburg - Neerijnen - Opijnen - Heesselt - Varik - Ophemert - Zennewijnen - Passewaay - Tiel
|
Streekbus
|
Zuidooster
|
23 mei 1971 t/m onbekend
|
regio Rivierenland
|
49
|
Waardenburg - Zaltbommel - Rossum - Gameren - Nieuwaal - Zuilichem - Brakel - Andel
|
Streekbus
|
Arriva
|
5 januari 2003 t/m 26 juni 2004
|
concessie Rivierenland
|
49
|
Waardenburg - Zaltbommel - Gameren - Nieuwaal - Zuilichem - Brakel
|
Streekbus
|
Zuidooster
|
6 september 1992 t/m 28 mei 1994
|
regio Rivierenland
|
49
|
Waardenburg - Zaltbommel - Gameren - Nieuwaal - Zuilichem - Brakel - Giessen
|
Streekbus
|
Zuidooster (1994), Hermes (1995 - 1997)
|
29 mei 1994 t/m 31 mei 1997
|
regio Rivierenland
|
547
|
Tiel (Kellen - Station - Centrum - Passewaaij) - Wadenoijen - Geldermalsen - Waardenburg - Haaften - Hellouw - Herwijnen - Vuren - Gorinchem
|
Belbus
|
Hermes
|
1 juni 1997 t/m 27 mei 2000
|
regio Rivierenland, regio Drechtsteden, Alblasserwaard en Vijfheerenlanden
|
548
|
Tiel - Ophemert - Varik - Heesselt - Opijnen - Neerijnen - Waardenburg
|
Streekbus
|
Hermes
|
24 mei 1998 t/m 27 mei 2000
|
regio Rivierenland
|
548
|
Tiel - Ophemert - Varik - Heesselt - Opijnen - Neerijnen - Waardenburg
|
Belbus
|
Hermes
|
1 juni 1997 t/m 27 mei 2000
|
regio Rivierenland
|
549
|
Waardenburg - Zaltbommel - Gameren - Nieuwaal - Zuilichem - Brakel - Giessen
|
Belbus
|
Hermes
|
1 juni 1997 t/m 27 mei 2000
|
regio Rivierenland
|
620
|
Meteren → Waardenburg → Gorinchem
|
Schoolbus
|
Juijn i.o.v. Arriva
|
10 april 2016 t/m 8 december 2018
|
concessie Achterhoek-Rivierenland
|
625
|
Gorinchem (→ Waardenburg) → Meteren → Geldermalsen (→ Deil → Enspijk)
|
Schoolbus
|
Juijn i.o.v. Arriva
|
13 december 2015 t/m 12 december 2020
|
concessie Achterhoek-Rivierenland
|
647
|
Geldermalsen - Meteren - Waardenburg - Haaften (→ Hellouw → Herwijnen → Vuren → Gorinchem)
|
Schoolbus
|
Juijn i.o.v. Arriva
|
10 april 2016 t/m 8 december 2018
|
concessie Achterhoek-Rivierenland
|
647
|
Meteren → Waardenburg → Haaften → Hellouw → Herwijnen → Vuren → Gorinchem
|
Schoolbus
|
Juijn Rossum i.o.v. Arriva
|
9 december 2018 t/m 9 augustus 2020
|
concessie Achterhoek-Rivierenland
|
647
|
Meteren → Waardenburg → Haaften → Hellouw → Herwijnen → Vuren → Gorinchem
|
Schoolbus
|
Juijn Rossum i.o.v. Arriva
|
13 december 2015 t/m 9 april 2016
|
concessie Achterhoek-Rivierenland
|
648
|
Waardenburg → Neerijnen → Opijnen → Heesselt → Varik → Ophemert → Tiel
|
Schoolbus
|
Juijn i.o.v. Arriva
|
14 december 2008 t/m 9 augustus 2020
|
concessie Achterhoek-Rivierenland
|
677
|
Hedel → Waardenburg → Gorinchem S.G. Gomarus
|
Schoolbus
|
Juijn Rossum i.o.v. Arriva
|
|
concessie Achterhoek-Rivierenland
|
677
|
Meteren → Waardenburg → Gorinchem
|
Schoolbus
|
Juijn i.o.v. Arriva
|
... t/m 12 december 2015
|
concessie Achterhoek-Rivierenland
|
678
|
Waardenburg → Gorinchem
|
Schoolbus
|
Juijn Rossum i.o.v. Arriva
|
4 januari 2009 t/m 12 december 2015
|
concessie Rivierenland, concessie Achterhoek-Rivierenland
|
678
|
Zaltbommel → Waardenburg → Gorinchem
|
Schoolbus
|
Juijn Rossum i.o.v. Arriva
|
onbekend t/m 3 januari 2009
|
concessie Rivierenland
|
679
|
Nederhemert → Delwijnen → Hedel → Gameren → Zaltbommel → Waardenburg → Gorinchem
|
Schoolbus
|
Juijn Rossum i.o.v. Arriva
|
... t/m 12 december 2015
|
concessie Achterhoek-Rivierenland
|
680
|
Nederhemert → Aalst → Zuilichem → Nieuwaal → Gameren → Zaltbommel → Waardenburg → Gorinchem
|
Schoolbus
|
Juijn Rossum i.o.v. Arriva
|
... t/m 12 december 2015
|
concessie Achterhoek-Rivierenland
|
682
|
Gorinchem → Meteren → Waardenburg → Zaltbommel → Gameren → Nieuwaal → Zuilichem → Aalst → Nederhemert → Delwijnen → Hedel
|
Schoolbus
|
Juijn Rossum i.o.v. Arriva
|
... t/m 12 december 2015
|
concessie Rivierenland, concessie Achterhoek-Rivierenland
|