Treinserie 370 (2001/2002)
Versie door Wikibot (overleg | bijdragen) op 21 dec 2019 om 15:44 (Robot: automatisch tekst vervangen (-|Amersfoort| +|Amersfoort Centraal|, -Amersfoort }} +Amersfoort|Amersfoort Centraal}}, -Amersfoort}} +Amersfoort|Amersfoort Centraal}}, -Amersfoort +Amersfoort, -[[Amersfoort| +[[Amersfoo...)
Treinserie 370 in 2001/2002
| |
---|---|
Traject | Amsterdam Centraal - Dresden Hbf (- Praha Hlavni Nadrazi) |
Vervoerder | NS Internationaal |
Dienstregeling | 2001/2002 |
Materieel | onbekend |
Treinsoort | Nachttrein |
Frequentie | 1x/dag |
Opmerkingen | Amsterdam - Dresden van 10 jan t/m 5 apr '02 alleen do-zo; Dresden - Praag 27 okt t/m 4 nov '01 en 22 dec '01 t/m 6 apr '02 alleen za-zo. |
Treinserie 370 was in de dienstregeling 2001/2002 de nachttrein tussen Amsterdam, Hengelo, Bad Bentheim, Dortmund, Leipzig en Dresden. Meestal werd verder gereden van/naar Praag.
Route
Bijzonderheden
- Van 10 januari 2002 tot 5 april 2002 reed de trein alleen op donderdag t/m zondag tussen Amsterdam en Dresden.
- Van 27 oktober tot 4 november 2001 en van 22 december 2001 tot 6 april 2002 reed de trein alleen op zaterdag en zondag tussen Dresden en Praag.
- Individuele treinen:
- Trein 370 reed van Praha Hlavni Nadrazi danwel Dresden Hbf naar Amsterdam Centraal.
- Trein 371 reed van Amsterdam Centraal naar Dresden Hbf danwel Praha Hlavni Nadrazi.
Spoorlijnen
Deze treinserie maakt(e) gebruik van de volgende spoorlijn(en):
- Oosterspoorweg
- Spoorlijn Apeldoorn - Deventer
- Spoorlijn Deventer - Almelo
- Spoorlijn Almelo - Salzbergen
Andere voormalige treinseries 370
Dienstregeling | Treinsoort | Frequentie | Traject | Vervoerder | Opmerkingen |
---|---|---|---|---|---|
2000/2001 | Nachttrein | 1x/dag | Amsterdam Centraal - Dresden Hbf (- Praha hl.n.) | NS Internationaal | Tussen 28 okt '00 en 1 apr '01 reed Dresden - Praha alleen za/zo. |
Categorieën:
- Voormalige treinserie
- Treinserie 370
- Dienstregeling 2001/2002
- Station Amsterdam Centraal
- Station Amersfoort Centraal
- Station Deventer
- Station Hengelo
- Station Bad Bentheim
- Station Rheine
- Station Münster (Westf.) Hbf
- Station Dortmund Hbf
- Station Halle (Saale) Hbf
- Station Leipzig Hbf
- Station Dresden Hbf
- Station Bad Schandau
- Station Děčín hl.n.
- Station Ústi n.L.hl.n.
- Station Praha-Holešovice
- Station Praha Hlavni Nadrazi
- Dienstregeling Oosterspoorweg
- Dienstregeling Spoorlijn Apeldoorn - Deventer
- Dienstregeling Spoorlijn Deventer - Almelo
- Dienstregeling Spoorlijn Almelo - Salzbergen