Lijn 8 Antwerpen Bolivarplaats - Borsbeek Silsburg
Tramlijn 8 in België Bekijk de voormalige lijnen 8 | |
Vervoerder(s) | De Lijn |
Concessie | Buitenland |
Materieel | PCC |
Frequenties | |
Spits | 6-8x/uur |
Dal | 6x/uur |
Avond | 4x/uur |
Zaterdag | 4-5x/uur |
Zondag | 4x/uur |
Lijn 8 rijdt van het Centrum via Berchem naar Deurne.
Route
Halte | ||
Antwerpen, Bolivarplaats | ||
Antwerpen, Pacificatie | ||
Antwerpen, Museum | ||
Antwerpen, Volkstraat | ||
Antwerpen, Aalmoezenier | ||
Antwerpen, Kammenstraat | ||
Antwerpen, Groenplaats | ||
Antwerpen, Meirbrug | ||
Antwerpen, Oudaan | ||
Antwerpen, Mechelseplein | ||
Antwerpen, Nationale Bank | ||
Antwerpen, Hemel | ||
Antwerpen, Sint-Vincentius | ||
Antwerpen, Belgiëlei | ||
Antwerpen, Lamorinièrestraat | ||
Antwerpen, Cuperus | ||
Antwerpen, Station Berchem | ||
Antwerpen, Groenenhoek | ||
Antwerpen, Apollo | ||
Antwerpen, De Preter | ||
Antwerpen, Te Boelaarpark | ||
Antwerpen, Cruyslei | ||
Antwerpen, Jozef Verboven | ||
Antwerpen, Eksterlaar | ||
Antwerpen, Van den Hautelei | ||
Antwerpen, Florent Pauwels | ||
Antwerpen, Dassastraat | ||
Antwerpen, Silsburg |