Lijn 86 Nijmegen Centraal Station - Druten Zuidooster Garage
Voormalige buslijn 86 | |
Vervoerder(s) | Zuidooster |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | 28 mei 1989 t/m 26 mei 1990 |
Voorganger(s) | 86 |
Opvolger(s) | Lijn 86 Druten 't Koekoeksnest - Doornenburg Van Kol |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 2x/uur |
Avond | reed niet |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/2 uur |
Lijn 86 reed van Nijmegen via Wijchen, Hernen, Bergharen en Horssen naar Druten.
Op maandag t/m vrijdag overdag eindigde 1x/uur een rit bij de Randweg-Noord in Wijchen. Op zaterdag begon de eerste rit richting Nijmegen daar.
Route
Halte | ||
Nijmegen, Centraal Station | ||
Nijmegen, Keizer Karelplein | ||
Nijmegen, Dr. J. Berendsstraat | ||
Nijmegen, Groenestraat | ||
Nijmegen, Canisiusziekenhuis | ||
Nijmegen, Radboudziekenhuis | ||
Nijmegen, Tandheelkundige Kliniek | ||
Nijmegen, Van Peltlaan | ||
Nijmegen, Slot. de Bruineweg | ||
Nijmegen, Mollenhutseweg | ||
Nijmegen, Kam. Onnesstraat | ||
Nijmegen, Land- en Tuinbouwschool | ||
Nijmegen, De Hulsen | ||
Nijmegen, Tolhuis / 10e Straat | ||
Nijmegen, Tolhuis / 11e Straat | ||
Nijmegen, Meijhorst | ||
Nijmegen, Scholengemeenschap Dukenburg | ||
Alverna, Streekweg | ||
Alverna, Teersdijk | ||
Alverna, Eromes | ||
Wijchen, Industriepark | ||
Wijchen, Nieuwe Weg | ||
Wijchen, Kasteellaan | ||
Wijchen, Everarduskerk | ||
Wijchen, Valendries | ||
Wijchen, Ringlaan | ||
Wijchen, De Ververt | ||
Wijchen, Zuiderpoort | ||
Wijchen, Huissteden | ||
Wijchen, Diepvoorde | ||
Wijchen, Centrum | ||
Wijchen, Klapstraat | ||
Wijchen, Heilige Stoel 48/38 | ||
Wijchen, Heilige Stoel 38 | ||
Wijchen, Homberg | ||
Wijchen, Kraaijenberg 86 | ||
Wijchen, Kraaijenberg 79 | ||
Wijchen, Randweg-Noord | ||
Hernen, Café De Toekomst | ||
Hernen, Michelbrink | ||
Bergharen, De Tolbrug | ||
Bergharen, Dorpsstraat | ||
Bergharen, Breekwagen | ||
Bergharen, Schaarsestraat | ||
Horssen, Oostweg | ||
Horssen, Hogeweg | ||
Horssen, Sportlaan | ||
Horssen, Burgemeestersbank | ||
Horssen, Molenweg | ||
Druten, Smitshof | ||
Druten, Scholengemeenschap LBO | ||
Druten, Klepperheide | ||
Druten, Leigraaf | ||
Druten, 't Koekoeksnest | ||
Druten, Middelveld | ||
Druten, Koningsweg | ||
Druten, Klepperheide | ||
Druten, Javaplein | ||
Druten, Gemeentehuis | ||
Druten, Markt | ||
Druten, Zuidooster Garage |
Geschiedenis
Lijn 86 reed voor het eerst op 28 mei 1989. Tot die datum reed lijn 86 van Beuningen naar Druten en had zijn eindpunt bij 't Koekoeksnest in Druten. Op die datum ging het traject Beuningen - Nijmegen naar lijn 91.
Vanaf 27 mei 1990 werd de lijn vanuit Nijmegen doorgetrokken naar Doornenburg via Bemmel.