Lijn 7 Ukkel Vanderkindere - Brussel Heizel
Tramlijn 7 in België | |
Vervoerder(s) | MIVB |
Entiteit | Brussels Hoofdstedelijk Gewest |
Lijnsoort | Tram |
Materieel | T4000 |
Rijdt sinds | 14 maart 2011 |
Frequenties
| |
Spits | 10x/uur |
Spits (vakantie) | 8x/uur |
Dal | 8x/uur |
Dal (vakantie) | 6x/uur |
Avond | 4x/uur |
Zaterdag | 4-6x/uur |
Zondag | 3-5x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 7 rijdt van de halte Vanderkindere in Ukkel via Etterbeek, Montgomery, Meiser en De Wand naar metrostation Heizel.
Dienstregeling
- Op zaterdag wordt de frequentie om 9:00 uur verhoogd van 4x/uur naar 5x/uur en wordt de frequentie om 12:00 uur verder verhoogd naar 6x/uur.
- Op zondag wordt de frequentie na 8:30 uur geleidelijk verhoogd van 3x/uur naar 5x/uur.
Route
Halte | ||
Ukkel, Vanderkindere | ||
Ukkel, Churchill | ||
Ukkel, Cavell | ||
Ukkel, Gossart | ||
Ukkel, Longchamp | ||
Ukkel, Bascule | ||
Elsene, Legrand | ||
Elsene, Ter Kameren-Ster (Cambre-Étoile) | ||
Elsene, Buyl | ||
Elsene, Roffiaen | ||
Elsene, Etterbeek Station (Etterbeek Gare) | ||
Etterbeek, VUB | ||
Etterbeek, Arsenaal (Arsenal) | ||
Etterbeek, Pétillon | ||
Etterbeek, Boileau | ||
Sint-Pieters-Woluwe, Montgomery | ||
Sint-Lambrechts-Woluwe, Georges Henri | ||
Sint-Lambrechts-Woluwe, Diamant | ||
Schaarbeek, Meiser | ||
Schaarbeek, Leopold III (Léopold III) | ||
Schaarbeek, Chazal | ||
Schaarbeek, Heliotropen (Héliotropes) | ||
Schaarbeek, Louis Bertrand | ||
Schaarbeek, Paul Brien-ziekenhuis (Hôpital Paul Brien) | ||
Schaarbeek, Demolder | ||
Schaarbeek, Prinses Elisabeth (Princesse Élisabeth) | ||
Schaarbeek, Docks Bruxsel | ||
Brussel, Van Praet | ||
Brussel, Heembeek | ||
Brussel, Braambosjes (Buissonnets) | ||
Brussel, Araucaria | ||
Brussel, De Wand | ||
Brussel, Sint-Lambertus (Saint-Lambert) | ||
Brussel, Heizel (Heysel) |
Wijzigingen
De halte Hansen-Soulie tussen Arsenaal en Pétillon werd op 31 augustus 2015 definitief afgeschaft.
Per 1 september 2016 werd de halte Teichmann hernoemd naar Docks Bruxsel. Daarnaast werd de frequentie op zondagochtend voor 10 uur verhoogd van 2x/uur naar 3x/uur.
Per 1 januari 2021 werd de halte Eeuwfeest (Centinaire) hernoemd naar Sint-Lambertus (Saint-Lambert).
Op 1 september 2021 werd de frequentie op zondagochtend tussen 9.00 en 10.30 verhoogd van 3x/uur naar 4x/uur.
Op 7 maart 2022 werd de frequentie op zaterdagmiddag verhoogd van 5x/uur naar 6x/uur en werd op zondagmiddag voortaan 5x/uur gereden in plaats van 4x/uur.