Lijn 695 Lemmer Busstation - Leeuwarden NHL Hogeschool
LET OP! Deze pagina is al aangepast aan de nieuwe dienstregeling, die geldt vanaf NIET INGEVULD. Voor informatie over de huidige dienstregeling zie het kopje geschiedenis of de website van de vervoerder. |
Buslijn 695 | |
Vervoerder(s) | Arriva |
Concessie | Noord- en Zuidwest-Friesland en Schiermonnikoog |
Lijnsoort | Schoolbus |
Formule | Frysk Ferfier |
Materieel | VDL Citea, VDL Berkhof Ambassador |
Rijdt sinds | 23 augustus 2015 |
Frequenties
| |
Spits | 1x/dag (spitsrichting) |
Spits (vakantie) | rijdt niet |
Dal | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 695 rijdt van Lemmer via Joure naar NHL Hogeschool Leeuwarden.
In de ochtendspits rijdt deze lijn naar Leeuwarden en in de middagspits naar Lemmer.
Route
Halte | ||
↑ | Lemmer, Houtmolen | |
Lemmer, Schouw | ||
Lemmer, Lemsterpad | ||
Lemmer, Zeedijk | ||
Lemmer, Busstation | ||
Joure, Rotonde | ||
Leeuwarden, Oostergoplein | ||
Leeuwarden, Aldlânsdyk | ||
Leeuwarden, Borniastraat | ||
Leeuwarden, Huizumerlaan | ||
Leeuwarden, Klanderij | ||
Leeuwarden, Wissesdwinger | ||
↓ | Leeuwarden, Busstation | |
Leeuwarden, Stenden Hogeschool | ||
Leeuwarden, NHL Hogeschool |