Lijn 661 Apeldoorn Busstation/NS - Hoenderloo Gangelschool
Versie door Pijnackerbus (overleg | bijdragen) op 26 sep 2010 om 11:18
Buslijn 661 | |
Vervoerder(s) | Veolia |
Concessie | Veluwe |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | Den Oudsten Alliance |
Frequenties
| |
Spits | 1x/dag |
Dal | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 661 rijdt non-stop van Apeldoorn naar Hoenderloo. Op vrijdag vertrekt de terugrit rond het middaguur.
Route
Halte | ||
Apeldoorn, Busstation / NS | ||
Hoenderloo, Gangelschool |