Lijn 63 Sittard Busstation/NS - Valkenburg Wilhelminalaan
Voormalige buslijn 63 | |
Vervoerder(s) | VSL, Hermes |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Den Oudsten MB200, Den Oudsten Alliance, Den Oudsten B88 |
Periode | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 1-2x/uur |
Spits (vakantie) | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | 1x/uur (tot 20.30) |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Lijn 63 reed van Sittard via Leyenbroek, Munstergeleen, Geleen, Spaubeek, Schimmert en Hulsberg naar Valkenburg.
Route
Halte | ||
Sittard, Busstation/NS | ||
Sittard, Stadsschouwburg | ||
Sittard, Stadhuis | ||
Sittard, Beukeboom | ||
Sittard, Irenelaan | ||
Sittard, Kerk | ||
Munstergeleen, Sittarderweg | ||
Munstergeleen, Markt | ||
Munstergeleen, Geleenstraat | ||
Geleen, Geleenbeeklaan | ||
Geleen, Van Banninglaan | ||
Geleen, Norbertijnenstraat | ||
Geleen, Rijksweg / Centrum | ||
Geleen, Nachtegaalstraat | ||
Geleen, Rembrandtlaan 6 | ||
Geleen, Rembrandtlaan / Marisstraat | ||
Geleen, Liennaertsstraat / Zuidhof | ||
Geleen, Liennaertsstraat / Europalaan | ||
Geleen, Ziekenhuis | ||
Spaubeek, Zandstraat | ||
Spaubeek, Hobbelrade | ||
Spaubeek, Musschenberg | ||
Spaubeek, Kerk | ||
Spaubeek, Dorpsstraat 16 | ||
Spaubeek, Dorpsstraat 56 | ||
Schimmert, Weg naar Genhout | ||
Schimmert, Op de Bies | ||
Schimmert, Hoofdstraat 12 | ||
Schimmert, Kerk | ||
Schimmert, Oranjeplein | ||
Schimmert, Watertoren | ||
Arensgenhout, Ravensbos | ||
Arensgenhout, Diepestraat / Mesweg | ||
Hulsberg, Centrum | ||
Hulsberg, Schoolstraat 44 | ||
Hulsberg, Raadhuisstraat | ||
Hulsberg, Eikske | ||
Hulsberg, Zendmast | ||
Valkenburg, Emmaberg | ||
Valkenburg, Nieuweweg | ||
Valkenburg, Wilhelminalaan |
Geschiedenis
Lijn 63 reed al bij de VSL in 1987. Behoudens enkele haltenaamswijzigingen is de route altijd hetzelfde gebleven.
In de dienstregeling 1987/1988 werd op maandag t/m vrijdag overdag en zaterdagmiddag 1x/uur gereden. Op zaterdagochtend en zondag de gehele dag werd 1x per 2 uur gereden. In de avonduren werd niet gereden.
In de dienstregeling 2004 was lijn 63 uitgebreid met het traject Valkenburg - Gulpen en werd in Geleen ook via Lindenheuvel gereden, omdat lijn 67 niet meer via Lindenheuvel reed.