Lijn 603 Akkrum Station - Nes Gravinnewei
Belbuslijn 603 | |
Vervoerder(s) | Arriva |
Concessie | Noord- en Zuidwest-Friesland en Schiermonnikoog |
Lijnsoort | Belbus |
Formule | Opstapper Friesland |
Materieel | Mercedes-Benz Sprinter |
Rijdt sinds | 9 december 2012 |
Voorganger(s) | 750 |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | 1x/uur |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 603 is een Opstapper en rijdt van Akkrum naar Nes.
Route
Halte | ||
Akkrum, Station | ||
Nes, Gravinnewei |
Geschiedenis
Op 9 december 2012 ging de volgende concessie Noord- en Zuidwest-Friesland van start, nieuw hierbij was dat de concessies Schiermonnikoog en Stadsvervoer Leeuwarden toegevoegd waren. Na de aanbestedingsperiode kwam Arriva als winnaar uit de bus. De Opstapper werd door Arriva grotendeels ongewijzigd voortgezet, hetzij dat elke kern zijn eigen lijnnummer kreeg. Onder het nieuwe lijnnummer 603 ging een Opstapper rijden tussen Akkrum en Nes ter vervanging van de oude lijn 750.