Lijn 4 Deventer Station - Heeten Centrum
Buslijn 4 | |
Vervoerder(s) | Connexxion |
Concessie | Salland |
Lijnsoort | streekbus |
Materieel | VDL Berkhof Ambassador, Den Oudsten Alliance B96 |
Frequenties
| |
Spits | 4x/uur |
Dal | 2x/uur |
Avond | 1x/uur |
Zaterdag | 4x/uur |
Zondag | 2x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 4 rijdt van Deventer via Schalkhaar en Heeten en Raalte. Lijn 4 rijdt van maandag t/m vrijdag overdag 1x per uur naar Raalte de overige ritten en in het weekend rijdt lijn 4 niet verder dan Schalkhaar, Garderegimentsweg.
Route
Halte | ||
Deventer, Busstation / NS | ||
Deventer, Schurenstraat | ||
Deventer, Papenblik | ||
Deventer, Europaplein | ||
Deventer, Bejaardencentrum Ludgerus | ||
Deventer, Bernoldstraat | ||
Deventer, Kon. Wilhelminalaan | ||
Deventer, Keizer Karellaan | ||
Deventer, Mecklenburgstraat | ||
Deventer, Prinses Margrietstraat | ||
Schalkhaar, Oerdijk | ||
Schalkhaar, Prins Bernhardweg | ||
Schalkhaar, Kerkweg | ||
Schalkhaar, De Westenberg | ||
Schalkhaar, Garderegimentsweg | ||
Schalkhaar, Spikker | ||
Schalkhaar, Zandbelterbrug | ||
Heeten, Heihoeve | ||
Heeten, 't Reterink | ||
Heeten, Militair Complex | ||
Heeten, Bathmenseweg | ||
Heeten, Zonnenbergerdijk | ||
Heeten, Stellingmolen | ||
Heeten, Centrum | ||
Raalte, De Hoven | ||
Raalte, Pauluskerk | ||
Raalte, Westdorplaan | ||
Raalte, Postkantoor | ||
Raalte, Kruisstraat | ||
Raalte, Station |