Lijn 49 Zwolle Rieteweg - Dedemsvaart De Magnolia
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 22 dec 2015 om 23:09
Voormalige buslijn 49 | |
Vervoerder(s) | Connexxion |
Concessie | Noordoost Overijssel en Zwolle |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | VDL Berkhof Ambassador Den Oudsten Alliance |
Periode | ... t/m 28 augustus 2010 |
Opvolger(s) | 649 |
Frequenties
| |
Spits | 2-4x/uur |
Spits (vakantie) | reed niet |
Dal | 2x/uur (vanaf 12.15) |
Dal (vakantie) | reed niet |
Avond | reed niet |
Zaterdag | reed niet |
Zondag | reed niet |
Lijn 49 reed van Zwolle via Ruitenveen, Nieuwleusen en Balkbrug naar Dedemsvaart.
Dienstregeling
- In de ochtendspits werd uitsluitend naar Zwolle gereden, in de daluren en de middagspits werd uitsluitend naar Dedemsvaart gereden.
Route
Halte | ||
Zwolle, Rieteweg | ||
Zwolle, Zwartewaterallee | ||
Zwolle, Bachlaan | ||
Zwolle, De Zoom | ||
Zwolle, Rijnlaan | ||
Zwolle, Vrolijkheid | ||
Zwolle, Campherbeeklaan | ||
Zwolle, Bergkloosterweg | ||
Zwolle, Vechtbrug | ||
Zwolle, Bentheimstraat | ||
Zwolle, Kleefstraat | ||
Zwolle, Markteweg | ||
Zwolle, Westeinde 226 | ||
Zwolle, Noordeinde | ||
Ruitenveen, Nieuwendijk | ||
Ruitenveen, Middenweg | ||
Ruitenveen, Hoevenweg | ||
Ruitenveen, Nieuwe Kreuleweg | ||
Ruitenveen, Kuitermansweg | ||
Ruitenveen, Dedemsweg | ||
Nieuwleusen, Molen | ||
Nieuwleusen, Bouwhuisweg | ||
Nieuwleusen, Westeinde | ||
Nieuwleusen, Centrum | ||
Nieuwleusen, Zwembad | ||
Nieuwleusen, Ger. Kerk | ||
Nieuwleusen, Bejaardencentrum | ||
Nieuwleusen, Baron van Dedemstraat | ||
Nieuwleusen, Den Hulst | ||
Nieuwleusen, Oosterhulst | ||
Nieuwleusen, De Vlijt | ||
Balkbrug, Nieuweweg (Sluis 4) | ||
Balkbrug, Zelhorstweg | ||
Balkbrug, d'Olde Heerd | ||
Balkbrug, Zwolseweg | ||
Balkbrug, Centrum | ||
Dedemsvaart, De Pol | ||
Dedemsvaart, Het Rak | ||
Dedemsvaart, Hoofdvaart 207 | ||
Dedemsvaart, Hoofdvaart 115 | ||
Dedemsvaart, Busstation | ||
Dedemsvaart, Sportlaan | ||
Dedemsvaart, Adelaarweg | ||
Dedemsvaart, Nieuwe Wijk | ||
Dedemsvaart, Haitjema | ||
Dedemsvaart, Krikkenstraat | ||
Dedemsvaart, Hazelaar | ||
Dedemsvaart, De Magnolia |
Geschiedenis
In de dienstregeling 2008 werd in de ochtendspits 4x/uur naar Zwolle gereden. Vanaf het middaguur reden eerst 4 korte ritten tussen de Rieteweg en de Bergkloosterweg en vervolgens werd 2x/uur naar Dedemsvaart gereden.
Op 29 augustus 2010 werd de concessie Noordoost Overijssel en Zwolle geïntegreerd in de nieuwe concessie Midden Overijssel, waarbij Syntus het vervoer overnam van Connexxion. Bij de concessieovergang werd het lijnnummer van 49 gewijzigd in 649.