Lijn 22 Almelo, Centraal Station - Windmolenbroek
Buslijn 22 | |
Vervoerder(s) | Syntus |
Concessie | Regio Twente |
Lijnsoort | Stadsbus |
Formule | Twents |
Materieel | VDL Berkhof Citea |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 2x/uur |
Avond | 2x/uur |
Zaterdag | 2x/uur |
Zondag | 2x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 22 rijdt vanaf station Almelo een grote lusroute via het Centrumplein, De Riet en Windmolenbroek.
De route in de tegengestelde richting wordt gereden door lijn 21.
Route
Halte | ||
Almelo, Centraal | ||
Almelo, Centrumplein | ||
Almelo, De Wingerd | ||
Almelo, De Koppel | ||
Almelo, Sporthal Rembrandtlaan | ||
Almelo, Fr. van Eedenstraat | ||
Almelo, Stadion | ||
Almelo, Woonboulevard | ||
Almelo, Ziekenhuisgroep Twente | ||
Almelo, De Ara | ||
Almelo, De Boerenzwaluw | ||
Almelo, Winkelcentrum Windmolenbroek | ||
Almelo, De Hop | ||
Almelo, De Kolibrie | ||
Almelo, De Mees | ||
Almelo, De Putter | ||
Almelo, De Patrijs | ||
Almelo, De Specht | ||
Almelo, Nieuw Witvoet | ||
Almelo, De Taling |
Keringen
- Lijn 22 keert op Almelo Centraal op lijn 24. Een enkele rit keert op lijn 51.
Geschiedenis
Op 14 december 2003 kreeg elke wijk van Almelo zijn eigen lijnnummering. De lijnen 21 en 22 gingen voortaan van/naar Windmolenbroek rijden.
In de dienstregeling 2008 werd alleen nog op maandag t/m zaterdag overdag 2x/uur gereden.
Op 8 december 2013 nam Syntus het busvervoer in Twente over ten koste van Connexxion.