Lijn 191 Aalten Station - Lichtenvoorde Richterslaan
Voormalige buslijn 191 | |
Vervoerder(s) | Syntus |
Concessie | Achterhoek |
Lijnsoort | Buurtbus |
Materieel | Mercedes-Benz Sprinter |
Periode | ... t/m 13 december 2008 |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | reed niet |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | reed niet |
Lijn 191 reed van Aalten via Bredevoort en Barlo naar Lichtenvoorde.
Route
Halte | ||
Aalten, Station | ||
Aalten, Ludgerstraat | ||
Aalten, De Pol | ||
Aalten, Centrum | ||
Aalten, Zonneheuvel | ||
Aalten, 't Walfort | ||
Bredevoort, Tramstraat | ||
Barlo, Domme Aanleg | ||
Barlo, AZC Groot Deunk | ||
Lichtenvoorde, Clarissenstraat | ||
Lichtenvoorde, Driehoek | ||
Lichtenvoorde, Richterslaan |