Lijn 18 Leeuwarden, Busstation - Vrijheidswijk
LET OP! Deze pagina is al aangepast aan de nieuwe dienstregeling, die geldt vanaf 12 mei 2024. Voor informatie over de huidige dienstregeling zie het kopje geschiedenis of de website van de vervoerder. |
Buslijn 18 | |
Vervoerder(s) | Arriva |
Concessie | Noord- en Zuidwest-Friesland en Schiermonnikoog |
Lijnsoort | Stadsbus |
Stadsdienst | Leeuwarden |
Formule | Frysk Ferfier |
Materieel | Irisbus Citelis CNG |
Rijdt sinds | 6 maart 2016 |
Voorganger(s) | 38 |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur (middagspits) |
Dal | 1x/uur |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 18 rijdt van station Leeuwarden via Heechterp naar de Vrijheidswijk.
Route
Halte | ||
Leeuwarden, Busstation | ||
Leeuwarden, Beursplein | ||
Leeuwarden, Blokhuisplein | ||
Leeuwarden, Oosterbrug | ||
Leeuwarden, Koepelkerk | ||
Leeuwarden, B. Fockesstraat | ||
Leeuwarden, Camminghastraat | ||
Leeuwarden, Arnold Feystraat | ||
Leeuwarden, Coopmansstraat | ||
Leeuwarden, Kastanjestraat | ||
Leeuwarden, Canadezenlaan | ||
Leeuwarden, Robinsonstraat | ||
Leeuwarden, Dragoonsplein |
Geschiedenis
Op 6 maart 2016 vond een grote herziening plaats in het stadsnet van Leeuwarden. Lijn 38 werd hierbij vernummerd naar lijn 18. In de route en dienstregeling vonden geen wijzigingen plaats.