Lijn 17 Roermond, Station - De Kemp
Versie door Etienne (overleg | bijdragen) op 14 mei 2011 om 09:55 (Nieuwe pagina aangemaakt met '{{VLijnInfo |lijnnr=17 |vervoerder=Hermes |concessie=Noord- en Midden-Limburg (2004) |materieel=Den Oudsten B88, Den Oudsten Alliance, [[Mercedes-Benz Spri…')
Voormalige buslijn 17 | |
Vervoerder(s) | Hermes |
Concessie | Noord- en Midden-Limburg (2004) |
Lijnsoort | Stadsbus |
Materieel | Den Oudsten B88, Den Oudsten Alliance, Mercedes-Benz Sprinter |
Periode | t/m 9 december 2006 |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | 1x/uur (tot 21.00) |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Lijn 17 reed vanaf het busstation een grote lus door de wijken De Kemp en Donderberg en daarna langs het Ziekenhuis weer terug naar het busstation.
Route
Halte | ||
Roermond, Busstation/NS | ||
Roermond, Prins Bernhardstraat | ||
Roermond, Kapellerlaan/Lief-Vrouweveld | ||
Roermond, Kapellerlaan | ||
Roermond, Heinsbergerweg | ||
Roermond, Sint Wirosingel | ||
Roermond, Sint Wirosingel/Keulsebaan | ||
Roermond, Kitskensberg | ||
Roermond, Van Heutszstraat | ||
Roermond, Mozartstraat/Diepenbrockstraat | ||
Roermond, Mozartstraat 53 | ||
Roermond, Beethovenstraat | ||
Roermond, Donderbergstraat | ||
Roermond, Kasteel Hillenraedtstraat 19 | ||
Roermond, Kasteel Hillenraedtstraat/MTS | ||
Roermond, Bredeweg/Nassaustraat | ||
Roermond, Ziekenhuis | ||
Roermond, Busstation/NS |
Geschiedenis
Lijn 17 werd op een onbekend moment geïntroduceerd.
Op 10 december 2006 ging de concessie over naar Veolia Transport. Lijn 17 werd vernummerd naar lijn 2, de route wijzigde niet.