Lijn 17 Baarn Station - Utrecht CS
Voormalige buslijn 17 | |
Vervoerder(s) | NBM, Tensen |
Regio | Midden-Utrecht |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | iig. 1961 t/m 1966 |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | 1x/uur |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Lijn 17 reed van Baarn via Soestdijk, Soest, Soestduinen, Soesterberg, Huis ter Heide en De Bilt naar Utrecht.
Route
Halte | ||
Baarn, Station | ||
Soestdijk, Nieuwerhoek | ||
Soestdijk, Raadhuis | ||
Soest, Zuid | ||
Soestduinen, Station | ||
Soesterberg, 't Zwaantje | ||
Huis ter Heide, Station | ||
De Bilt, Tunnel | ||
Utrecht, Station |
Geschiedenis
Het verloop van deze lijn is onbekend.