Lijn 16 Deventer Station - Zutphen Station
Voormalige buslijn 16 | |
Vervoerder(s) | VAD |
Regio | Veluwe |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | 31 mei 1970 t/m ... |
Voorganger(s) | geen |
Frequenties
| |
Spits | 1x/dag |
Dal | reed niet |
Avond | reed niet |
Zaterdag | reed niet |
Zondag | reed niet |
Lijn 16 reed van Deventer via Wilp en Voorst naar Zutphen.
Route
Halte | ||
Deventer, Station | ||
Wilp, Wilp | ||
Bussloo, Bussloo | ||
Gietelo, Gietelo | ||
Voorst, Dorp | ||
Zutphen, Station |
Geschiedenis
Op 31 mei 1970 werd een nieuwe spitsbus geïntroduceerd in de ochtendspits éénmaal van Zutphen naar Deventer ging rijden en in de middagspits éénmaal in omgekeerde richting. Deze nieuwe lijn kreeg het lijnnummer 16 mee, waarmee deze goed in de omgeving paste.