Lijn 14 Hilversum Station - Bunnik Provincialeweg
Voormalige buslijn 14 | |
Vervoerder(s) | NBM |
Regio's | Gooi- en Vechtstreek, Midden-Utrecht |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | ... t/m 27 mei 1967 |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | 1x/uur |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Lijn 14 reed van Hilversum via Lage Vuursche, Den Dolder, Rodichem, Huis ter Heide en Zeist naar Bunnik.
Route
Halte | ||
Hilversum, Station | ||
Hilversum, Sportpark | ||
Lage Vuursche, Hoge Vuurscheweg | ||
Lage Vuursche, Lage Vuursche | ||
Pijnenburg, Pijnenburg | ||
Den Dolder, Station | ||
Rodichem, Rodichem | ||
Huis ter Heide, Huis ter Heide | ||
Zeist, Busstation | ||
Zeist, Rond | ||
Bunnik, Provincialeweg |
Geschiedenis
Het is onbekend wanneer deze lijn is ontstaan.
In de dienstregeling 1961/1962 werd nog de gehele dag 1x per 2 uur gereden, met een extra spitsrit in de ochtendspits.
Het verdere verloop van deze lijn is onbekend.