Lijn 143 Heerlen Station - Baneheide Baneheiderweg
Voormalige buslijn 143 | |
Vervoerder(s) | Hermes |
Concessie | Zuid-Limburg (2002-2006) |
Lijnsoort | Spitsbus |
Materieel | Den Oudsten B88, Den Oudsten Alliance |
Periode | 9 januari 2005 t/m ... |
Voorganger(s) | 143 |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Spits (vakantie) | reed niet |
Dal | 2x/uur (vanaf 12.20) |
Dal (vakantie) | reed niet |
Avond | reed niet |
Zaterdag | reed niet |
Zondag | reed niet |
Lijn 143 reed van Heerlen via Kerkrade, Simpelveld en Bocholtz naar Baneheide.
In de ochtendspits reden vier ritten tussen 07:05 en 08:35 van Baneheide naar Heerlen en in de brede middagspits reden twaalf ritten tussen 12:20 en 17:50 van Heerlen naar Baneheide.
Route
Halte | ||
Heerlen, Busstation | ||
Heerlen, Stadsschouwburg | ||
Heerlen, Akerstraat | ||
Heerlen, Bernardinuscollege | ||
Heerlen, Akerstraat/Burg. Waszinkstraat | ||
Heerlen, Heesberg | ||
Heerlen, Heerlerbaan/Bradleystraat | ||
Heerlen, Heerlerbaan/Kerk | ||
Heerlen, Bautscherweg | ||
Heerlen, Rukker | ||
Kerkrade, Stadion | ||
Kerkrade, Heerlenersteenweg | ||
Kerkrade, Eibereveldstraat | ||
Kerkrade, Graverstraat 68 | ||
Kerkrade, Pleinstraat | ||
Kerkrade, Drievogelstraat | ||
Kerkrade, Beitel/Locht | ||
Heerlen, Beitel/Sourethweg | ||
Simpelveld, Molsberg | ||
Simpelveld, Oranjeplein | ||
Simpelveld, Sint Jozefbrug | ||
Bocholtz, Kievietsbrug | ||
Bocholtz, Simpelvelderweg/Groeneweg | ||
Bocholtz, Patersplein | ||
Bocholtz, Wilhelminastraat | ||
Bocholtz, Heiweg 60 | ||
Bocholtz, Bocholtzerheide | ||
Baneheide, Baneheiderweg |
Geschiedenis
Op 9 januari 2005 werd de route van lijn 143 verlengd van Bocholtz naar Baneheide. In de brede middagspits werd één rit toegevoegd, zodat de middagdienst voortaan al om 12:20 begon.