Lijn 123 Alkmaar Station - De Rijp Wollandje
Buslijn 123 | |
Vervoerder(s) | Connexxion |
Concessie | Noord-Holland Noord |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | VDL Berkhof Ambassador, Mercedes-Benz Citaro (standaard en geleed) |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | 1x/uur |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 123 rijdt van Alkmaar een grote lus via De Rijp, Graft, Grootschermer, Schermerhorn, Stompetoren en Schermer.
Van aanvang dienst tot 12.20 wordt de route met de klok mee gereden (haltebolletjes links) en vanaf 13.20 wordt de route tegen de klok in gereden (haltebolletjes rechts).
Buiten de schoolvakantie wordt er in de ochtendspits een scholierenrit van Alkmaar naar De Rijp en terug gereden. De rit terug naar Alkmaar rijdt op dezelfde tijden als een reguliere rit die de hele route rijdt. Deze retourrit rijdt met een Mercedes-Benz Citaro Geleed.
Route
Halte | ||
Alkmaar, Station | ||
Alkmaar, Kanaalkade | ||
Alkmaar, Oudorperdijkje | ||
Alkmaar, Rijnstraat | ||
Alkmaar, Nieuwe Schermerweg | ||
Alkmaar, Saturnusstraat P+R | ||
Alkmaar, Omval | ||
Schermer, Drie Koningshoofden | ||
Schermer, Jansen | ||
Schermer, Wittenburg | ||
Stompetoren, Dorp | ||
Stompetoren, Menningweerweg | ||
Stompetoren, Witte Brug | ||
Schermerhorn, IJzeren Brug | ||
Schermerhorn, Hondenweg | ||
Schermerhorn, Schermerdijk | ||
Grootschermer, Noordeinde | ||
Grootschermer, Aanplakbord | ||
Grootschermer, Gemeentehuis | ||
Grootschermer, Voetpad Urk | ||
Graft, Noordeinde | ||
Graft, Globdijk | ||
Graft, Gemeentehuis | ||
Graft, Dorpsstraat | ||
De Rijp, Mieuwijdt | ||
De Rijp, Wollandje (aansluiting lijn 301) | ||
De Rijp, Fluytschip | ||
De Rijp, Julianalaan | ||
West-Graftdijk, Viadukt | ||
Alkmaar, Saturnusstraat P+R | ||
Alkmaar, Nieuwe Schermerweg | ||
Alkmaar, Rijnstraat | ||
Alkmaar, Oudorperdijkje | ||
Alkmaar, Kanaalkade | ||
Alkmaar, Station |