Lijn 10 Nijmegen, Centraal Station - Brabantse Poort
Voormalige buslijn 10 | |
Vervoerder(s) | Novio |
Concessie | KAN zuid |
Lijnsoort | Stadsbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | 6 januari 2002 t/m 11 december 2004 |
Frequenties
| |
Spits | 6x per uur |
Spits (vakantie) | 4x per uur |
Dal | 4x per uur |
Avond | reed niet |
Zaterdag | reed niet |
Zondag | reed niet |
Lijn 10 was een sneldienst van het centrale station in Nijmegen naar de Brabantse Poort via het Radboudziekenhuis en Hatert. De buslijn is ontstaan als gevolg van een routewijziging van een oudere lijn 10. Per 12 december 2004 is de lijn opgeheven. De hoogfrequente verbinding naar Heyendaal werd vanaf dat moment verzorgd door een speciale shuttlebus, de Heyendaalshuttle.
Op 6 januari 2002 werd lijn 10 opnieuw opgezet en reed 4x per uur op maandag t/m zaterdag overdag en 8x in de spitsuren. In de vakantieperioden reed lijn 10 3x per uur op maandag t/m zaterdag en 6x per uur in de spitsuren. Op zondag en in de avonduren reed lijn 10 niet.
Per 5 januari 2003 vervielen de ritten op zaterdag in de vakantie. De frequentie in de spitsuren ging terug naar 6x per uur. In de vakantieperioden ging de frequentie op alle tijdstippen naar 4x per uur. Per 14 december 2003 vervielen ook de overige ritten op zaterdag.
Voormalige Route
Halte | ||
Nijmegen, Centraal Station | ||
Nijmegen, Sint Annamolen | ||
Nijmegen, Radboudziekenhuis | ||
Nijmegen, Tandheelkunde | ||
Nijmegen, Kam. Onnestraat | ||
Nijmegen, Hatert-Centrum | ||
Nijmegen, De Doekenborg | ||
Nijmegen, Sportfondsenbad Dukenburg | ||
Nijmegen, Steve Bikoplein | ||
Nijmegen, Brabantse Poort |