|
Route
|
|
Vervoerder(s)
|
Periode
|
|
21
|
Beek en Donk - Lieshout - Gerwen - Nuenen - Woensel - Eindhoven
|
Streekbus
|
Hermes
|
12 december 2010 t/m 10 december 2016
|
concessie Samenwerkingsverband Regio Eindhoven
|
22
|
Helmond - Stiphout - Gerwen - Nuenen - Eindhoven
|
Streekbus
|
Hermes
|
12 december 2010 t/m 10 december 2016
|
concessie Samenwerkingsverband Regio Eindhoven
|
184
|
Eindhoven: Station - Summa College Sterrenlaan
|
Schoolbus
|
Hermes
|
14 december 2008 t/m 10 december 2016
|
concessie Samenwerkingsverband Regio Eindhoven
|
198
|
Bladel → Hapert → Eersel → Eindhoven
|
Schoolbus
|
Hermes
|
15 december 2013 t/m 10 december 2016
|
concessie Samenwerkingsverband Regio Eindhoven
|
322
|
Gemert - Beek en Donk - Lieshout - Nuenen - Eindhoven Woensel - Eindhoven Station
|
Streekbus
|
Bravo (Hermes)
|
11 december 2016 t/m 14 december 2019
|
concessie Zuidoost-Brabant (2017-2026)
|
323
|
Boxmeer - Elsendorp - Gemert - Beek en Donk - Lieshout - Nuenen - Eindhoven
|
Streekbus
|
Bravo ((TCR i.o.v.) Hermes)
|
11 december 2016 t/m 9 december 2017
|
concessie Zuidoost-Brabant (2017-2026)
|
404
|
Eindhoven: Station - Catharina Ziekenhuis - WoensXL - Summa College Sterrenlaan
|
Stadsbus
|
Bravo (Hermes)
|
11 december 2016 t/m 9 december 2017
|
concessie Zuidoost-Brabant (2017-2026)
|
404
|
Eindhoven: Station - Summa College Sterrenlaan
|
Stadsbus
|
Hermes
|
19 augustus 2013 t/m 10 december 2016
|
concessie Samenwerkingsverband Regio Eindhoven
|