Lijn
|
Route
|
Opmerkingen
|
|
1 |
Sittard - Limbricht (- Einighausen - Guttecoven) - Born - Buchten - Grevenbicht - Obbicht |
|
2 |
Sittard - Limbricht (- Einighausen - Guttecoven) - Born - Buchten - Holtum |
|
3 |
Geleen - Einighausen - Guttecoven - Born - Buchten - Grevenbicht - Obbicht |
|
|
|
Stadsdienst Geleen |
|
1 |
Maastricht - Meerssen - Beek - Geleen - Sittard |
|
2 |
Maastricht - Meerssen - Bunde - Geulle - Beek - Elsloo - Stein - Meers - Stein - Geleen - Sittard |
|
6 |
Sittard - Einighausen - Berg a/d Maas - Urmond - Geleen |
|
7 |
Sittard - Nieuwstadt - Susteren - Roosteren - Maaseik (B) |
|
11 |
Sittard - Susteren - Pey - Echt - Ohé - Laak - Stevensweert - Maasbracht - Linne - Herten - Roermond |
|
|
1 |
Heerlen - Landgraaf - Eygelshoven - Haanrade - Kerkrade |
|
2 |
Heerlen - Landgraaf - Übach over Worms - Rimburg - Übach-Palenberg (D) |
|
3 |
Heerlen - Landgraaf - Kerkrade |
|
4 |
Brunssum - Übach over Worms - Eygelshoven - Kerkrade - Herzogenrath (D) |
|
5 |
Übach over Worms - Scherpenseel (D) - Grotenrath (D) - Teveren (D) - Geilenkirchen (D) |
|
6 |
Kerkrade - Eygelshoven / Landgraaf |
|
7s |
Heerlen - Landgraaf - Eygelshoven |
Spitsbus
|
|
1 |
Heerlen - Kerkrade - Simpelveld - Bocholtz - Nijswiller - Vaals |
Spitsbus
|
2 |
Heerlen - Kerkrade |
|
2B |
Heerlen - Kerkrade |
|
3 |
Heerlen - Kerkrade |
|
3A |
Heerlen - Kerkrade - Simpelveld - Bocholtz - Nijswiller - Vaals |
|
4 |
Heerlen - Brunssum - Hoensbroek - Sittard |
|
4A |
Heerlen - Brunssum - Schinveld |
|
4B |
Heerlen Station - Nieuw Einde |
|
5 |
Heerlen - Hoensbroek - Sittard |
|
5A |
Heerlen - Hoensbroek - Brunssum |
|
6 |
Brunssum - Bingelrade - Jabeek |
|
7 |
Heerlen - Hoensbroek - Puth - Geleen |
|
8 |
Heerlen - Wijnandsrade - Nuth - Schimmert - Beek - Geleen |
|
9 |
Sittard - Doenrade - Jabeek - Schinveld - Brunssum - Hoensbroek |
|
10 |
Heerlen - Simpelveld - Eys - Wittem - Gulpen - Wittem - Mechelen - Epen - Slenaken |
|
11 |
Heerlen - Kunrade - Ubachsberg - Wijlre - Gulpen |
|
12 |
Heerlen - Kunrade - Ubachsberg - Huls - Simpelveld |
|
13 |
Maastricht - Bemelen - 't Rooth - Margraten |
|
14 |
Maastricht - Cadier en Keer - Margraten - Gulpen - Nijswiller - Vaals - Aachen (D) |
|
15 |
Maastricht - Meerssen - Ulestraten - Schimmert - Spaubeek - Schinnen - Oirsbeek - Hoensbroek - Brunssum |
|
16 |
Maastricht - Meerssen - Houthem - Valkenburg - Hulsberg - Klimmen - Kunrade - Heerlen |
|
18 |
Heerlen Station - Schaesbergerveld - Meezenbroek - Station - Welten - Benzenrade - Ziekenhuis - Station |
|
19 |
Heerlen Station - Ziekenhuis |
|
21 |
Heerlen Station - Molenberg - Station - Aarveld - Ziekenhuis - Station |
|
22 |
Heerlen Station - Molenberg - Station - Aarveld - Ziekenhuis - Station |
|
23 |
Heerlen Station - Heerlerbaan |
|
30 |
Sittard Station - Broeksittard - Station |
|
41 |
Valkenburg - Gulpen - Wittem - Epen - Vaals |
|
42 |
Valkenburg - Schin op Geul - Wijlre - Gulpen - Wittem - Mechelen - Vijlen - Vaals |
|
43 |
Valkenburg - Schimmert - Genhout - Beek - Spaubeek - Geleen - Sittard |
|
44 |
Heerlen - Kerkrade - Richterich (D) - Aachen (D) |
|
|
1 |
Maastricht - Gronsveld - Rijckholt - Eijsden |
|
2 |
Maastricht - Oost Maarland - Eijsden - Mariadorp - Mesch - Visé |
|
3 |
Maastricht - Gronsveld - Eckelrade - Sint Geertruid - Mheer - Banholt - Reijmerstok - Terlinden - Noorbeek - Slenaken |
|
4 |
Slenaken - Beutenaken - Euverem - Gulpen - Euverem - Reijmerstok - Banholt |
|
|
1 |
Heerlen - Hoensbroek |
|
|
1 |
Roermond - Swalmen - Beesel - Reuver - Belfeld - Steijl - Tegelen - Venlo |
|
3 |
Roermond - Horn - Haelen - Neer - Kessel - Baarlo - Blerick - Venlo |
|
4 |
Roermond - Melick - Posterholt / Herkenbosch - Vlodrop |
|
5 |
Roermond - Horn - Heythuysen - Roggel - Meijel |
|
6 |
Roermond - Horn - Beegden - Heel - Panheel - Grathem - Thorn - Ittervoort - Neeritter - Hunsel - Ell - Weert |
|
8 |
Roermond - Horn - Baexem - Heythuysen - Leveroy - Kelpen - Ospel - Nederweert - Weert - Tungelroy - Stramproy |
|
9 |
Roermond - Merum - Herten |
|
10 |
Roermond - Melick - Sint Odiliënberg - Montfort - Maria Hoop - Echterbosch - Koningsbosch - Pepinusbrug - Pey - Echt |
|
12 |
Roermond - Maalbroek - Elmpt (D) - Overhetfeld (D) - Mönchengladbach (D) - Düsseldorf (D) |
|
|
Roermond - Leeuwen |
|
|
1 |
Heer - Station - Ziekenhuis - Malberg |
DAG
|
2 |
Amby - Station - Ziekenhuis - Oud Caberg |
DAG
|
3 |
Tournebride - Boschpoort - Station - Ziekenhuis - Wolder - Vroenhoven |
DAG
|
4 |
Brusselse Poort - Ziekenhuis - Villapark - Station - Limmel - Itteren |
DAG
|
5 |
Station - Centrum - Villapark - Jekerdal - Slavante |
DAG
|
6 |
Nazareth - Station - Ziekenhuis - Pottenberg - Caberg - Station - Nazareth |
DAG
|
7 |
Heugem - Station - Caberg - Pottenberg - Ziekenhuis - Station - Heugem |
DAG
|
8 |
Daalhof - Ziekenhuis - Centrum - Station - Oostermaas |
DAG
|
11 |
Heer - Station - Ziekenhuis - Malberg |
DAG
|
14 |
Brusselse Poort - Ziekenhuis - Villapark - Station - Limmel - Borgharen - Itteren |
DAG
|
18 |
Daalhof - Ziekenhuis - Centrum - Station - Oostermaas |
DAG
|
A |
Amby - Nazareth - Oostermaas - Station - Ziekenhuis - Oud Caberg - Malberg |
ZOFAS
|
B |
Scharn - Station - Villapark - Ziekenhuis |
ZOFAS
|
C |
Heugem - Station - Caberg - Pottenberg - Ziekenhuis |
ZOFAS
|
D |
Scharn - Heer - Station - Cannerplein - Ziekenhuis - Daalhof |
ZOFAS
|
J |
Villapark - Jekerdal - Ziekenhuis - Station - Limmel - Itteren - Borgharen - Limmel - Station - Ziekenhuis - Jekerdal |
ZOFAS
|
K |
Jekerdal - Ziekenhuis - Station - Limmel - Borgharen - Itteren - Limmel - Station - Ziekenhuis - Jekerdal - Villapark |
ZOFAS
|
L |
Tournebride - Boschpoort - Station - Ziekenhuis - Wolder - Vroenhoven |
ZOFAS
|
|
|
Maastricht - Berg - Sibbe - Valkenburg - Hulsberg - Nuth - Hoensbroek |
|