Categorie:Concessie Midden Overijssel (voormalige lijnen)
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 1 feb 2015 om 19:33 (Nieuwe pagina aangemaakt met 'categorie:Concessie Midden Overijssel')
Pagina’s in categorie "Concessie Midden Overijssel (voormalige lijnen)"
Deze categorie bevat de volgende 69 pagina’s, van in totaal 69.
1
- Lijn 1 Deventer, Station - Blauwenoord
- Lijn 1 Deventer, Station - De Vijfhoek (2004-2012)
- Lijn 1 Zwolle, Stadshagen - Oosterenk
- Lijn 1 Zwolle, Station - Stadshagen (2019-2020)
- Lijn 10 Zwolle, Station - Deltion Campus
- Lijn 10 Zwolle, Station Stadshagen - Deltion Campus
- Lijn 11 Zwolle, Station - Oosterenk
- Lijn 11 Zwolle, Station - Rechterland
- Lijn 12 Zwolle, Station - Esdoornstraat
- Lijn 13 Zwolle, Station - Assendorp
- Lijn 160 Deventer Station - Holten Station
- Lijn 160 Deventer Station - Rijssen Station
- Lijn 161 Deventer Station - Zwolle Station
- Lijn 162 Ommen Haven West - Raalte Station NS
- Lijn 162 Raalte Station - Dalfsen Station
- Lijn 164 Lemelerveld Brugstraat - Heino Van der Capellenweg
- Lijn 166 Raalte Station - Zwolle Station
- Lijn 167 Ommen Haven West - Zwolle Station
- Lijn 167 Ommen Sogenbosstraat - Zwolle Station
- Lijn 167 Zwolle Station - Lemelerveld Evenemententerrein
2
3
4
- Lijn 4 Deventer Station - Heeten Centrum
- Lijn 4 Deventer Station - Raalte Station
- Lijn 4 Deventer Station - Raalte Station (2010)
- Lijn 4 Deventer Station - Schalkhaar Garderegimentsweg (2017-2020)
- Lijn 4 Zwolle, Ittersumerbroek - Aa-landen
- Lijn 4 Zwolle, Ittersumerbroek - Aa-landen (2015)
- Lijn 4 Zwolle, Station - Aa-landen (2019-2020)
- Lijn 40 Zwolle Station - Steenwijk Station
5
- Lijn 5 Deventer, Station - De Vijfhoek (2004-2012)
- Lijn 5 Deventer, Station - Winkelcentrum Colmschate
- Lijn 503 Zwolle Winkelcentrum Zuid - Heino Station
- Lijn 591 Dalfsen Station - Nieuwleusen Winkelcentrum De Zandspeur
- Lijn 592 IJhorst Heerenweg - Meppel Vledderstraat
- Lijn 594 Olst Station - Broekland Broekland
- Lijn 598 Hardenberg Clara Feyoenaheem - Bruchterveld Dorpshuis
- Lijn 598 Hardenberg De Brink - Bruchterveld Dorpshuis
6
- Lijn 6 Deventer Station - Holten Station
- Lijn 6 Deventer, Station - Colmschate Zuid
- Lijn 6 Zwolle, Station - Ittersumerbroek (2019-2020)
- Lijn 6 Zwolle, Station - Voorsterpoort
- Lijn 629 Dedemsvaart Busstation - Hardenberg Station (2019)
- Lijn 629 Nieuwleusen Westeinde - Hardenberg Station
- Lijn 649 Zwolle Blaloweg/Rieteweg - Dedemsvaart De Magnolia
- Lijn 664 Lemelerveld Brugstraat - Zwolle Rieteweg
- Lijn 666 Raalte Station NS - Zwolle Rieteweg
- Lijn 667 Ommen Haven West - Zwolle Rieteweg
- Lijn 667 Ommen Station - Zwolle Rieteweg
- Lijn 675 Lemelerveld Café Reimink - Ommen Guido de Brèsschool
- Lijn 675 Lemelerveld R. Koetsierstraat - Ommen Guido de Brèsschool
- Lijn 675 Nijverdal Boomcateweg - Ommen Guido de Brèsschool