Lijn 78 Groningen Centraal Station - Woldendorp Gemeentehuis
Voormalige buslijn 78 | |
Vervoerder(s) | GADO |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 2-4x/uur |
Spits (vakantie) | 2x/uur |
Dal | 2x/uur |
Avond | 1x/uur |
Zaterdag | 1-2x/uur |
Zondag | 1x/(2) uur |
Lijn 78 reed van Groningen via Ruischerbrug, Engelbert, Harkstede, Kolham, Slochteren, Siddeburen, Wagenborgen en Nieuwolda naar Woldendorp.
In de spitsuren werd 1x/uur het hele traject gereden en 2x/uur Groningen - Siddeburen, waarbij deze als sneldienst reden tussen Groningen en Kolham. In de dal- en avonduren werd het traject tussen Woldendorp en Siddeburen maar 1x/2 uur gereden, de overige ritten reden tot Siddeburen, waarvan één rit wederom als sneldienst rijdt. Op zaterdag en zondag werd beperkt gereden tussen Siddeburen en Woldendorp.
Route
Route is niet compleet
Halte | ||
Groningen, Centraal Station | ||
Groningen, Zuiderdiep | ||
Oosterhoogebrug, Oostersluis | ||
Ruischerbrug, Brug Eemskanaal | ||
Engelbert, Sportveld | ||
Harkstede, Hertenkamp | ||
Scharmer, Heerenlaan | ||
Kolham, Spaarbank | ||
Froombosch, Ruitenweg | ||
Slochteren, Toren | ||
Slochteren, 't Olderloug | ||
Schildwolde, Toren | ||
Hellum, Wapen van Hellum | ||
Siddeburen, Singellaan | ||
Siddeburen, Kerklaan | ||
Leentjer, Leentjerbrug | ||
Wagenborgen, Kerk | ||
Wagenborgen, Medisch Centrum | ||
Nieuwolda, Wachthuisje | ||
Nieuwolda, Brug | ||
Woldendorp, Gemeentehuis |