Lijn 13 Oss Station - Megen Plantsoen
Voormalige buslijn 13 | |
Vervoerder(s) | Zuidooster |
Lijnsoort | streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 1x per uur |
Dal | 1x per uur |
Avond | 1 rit per richting |
Zaterdag | 1x per uur |
Zondag | reed niet |
Lijn 13 is een voormalige streekbus van Druten naar Oss.
In de dienstregeling 1973/1974 reed deze lijn als lijn 30.
In de dienstregeling 1976/1977 was deze lijn inmiddels omgenummerd naar lijn 13. Lijn 13 reed 1x per uur overdag op maandag t/m zaterdag. De eerste twee ritten per dag reden niet op zaterdag. Aan het einde van de avond reed nog een retourrit.
Lijn 13 werd op 1 oktober 1978 afgestaan aan BBA in een onderlinge lijnenruil. Bij BBA werd deze onderdeel van lijn 62. Tegenwoordig rijdt buurtbus 296 van Megen naar Oss via onder meer Macharen.
Voormalige route op 22 mei 1977
Halte | ||
Oss, Station | ||
Oss, Centrum V. en D. | ||
Oss, Koornstraat | ||
Oss, Stadion | ||
Macharen, Café de Hut | ||
Macharen, Kruispunt (Kerk) | ||
Macharen, Kruispunt (Haren) | ||
Megen, Landbouwschool | ||
Megen, Toren | ||
Megen, Plantsoen |