Lijn 95 Goor Nijverheidsweg - Borculo Busstation
Buslijn 95 | |
Vervoerder(s) | Syntus |
Concessie | Zutphen-Hengelo-Oldenzaal |
Lijnsoort | streekbus |
Materieel | Mercedes Sprinter, Mercedes Vario, VDL Kusters Parade |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | 1x/uur |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 95 rijdt van Goor, via Diepenheim, Westerflier en Geesteren naar Borculo.
Route
Halte | ||
Goor, Nijverheidsweg | ||
Goor, Spreeuwenstraat | ||
Goor, De Waerdenborch | ||
Goor, Gemeentewerken | ||
Goor, Heijermansstraat | ||
Goor, Julianaplein | ||
Goor, Overweg | ||
Goor, Station Syntus | ||
Goor, Kevelhamlaan | ||
Goor, Ripperda | ||
Goor, Boszicht | ||
Diepenheim, Garage Roessink | ||
Diepenheim, Gemeentehuis | ||
Westerflier, Warmelo | ||
Westerflier, Schipbeekbrug | ||
Gelselaar, Roesink | ||
Gelselaar, Hondorp | ||
Geesteren, School | ||
Geesteren, Baan | ||
Geesteren, Brouwhuis | ||
Borculo, Keizer Ottostraat | ||
Borculo, Busstation |
Geschiedenis
Lijn 95 werd geïntroduceerd met ingang van de nieuwe concessie ZHO op 14 december 2003. Vroeger reed lijn 95 dezelfde route als tegenwoordig, echter lag het eindpunt toen nog bij de Heijermansstraat en werd er op alle dagen van de week (behalve zondag) 2x/uur gereden.