Lijn 91 Nijmegen Centraal Station - Uden Markt
Voormalige buslijn 91 | |
Vervoerder(s) | Zuidooster |
Lijnsoort | streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | t/m 30 mei 1987 |
Frequenties
| |
Spits | 1x per 2 uur |
Dal | 1x per 2 uur |
Avond | reed niet |
Zaterdag | 1x per 2 uur |
Zondag | 1x per 2 uur |
Lijn 91 is een voormalige streekbus van Nijmegen naar Uden via Grave en Mill.
Op het traject Nijmegen - Grave reed lijn 91 samen met lijn 21 Nijmegen - Eindhoven en lijn 92 Nijmegen - Boxmeer. Met deze lijnen reed lijn 91 een halfuursdienst op dit traject. Lijn 91 reed elke twee uur tot omstreeks 18:00.
Wanroy werd alleen op maandag t/m vrijdag door de laatste rit richting Nijmegen aangedaan. In de zomervakantie reden op maandag t/m vrijdag bijna alle ritten via Wanroy en stopten ook bij De Bergen.
Op maandag t/m vrijdag begon de eerste rit naar Uden in Grave. De laatste ritten vanuit Nijmegen reden tot Mill. Op zaterdag begonnen de eerste ritten naar Nijmegen in Grave. De laatste ritten uit Nijmegen reden tot Mill of Grave. Op zondagen reden de meeste ritten alleen tussen Grave en Uden. Op die tijden was er aansluiting op lijn 21 of lijn 92 voor het traject Grave - Nijmegen. T/m de dienstregeling '85/'86 reed op zondag de laatste rit vanaf Uden na Odiliapeel, Kerk rechtstreeks naar Mill en sloeg Wilbertoord over.
In de dienstregeling '87/'88 wijzigde de dienstregeling van lijn 91. De route werd gewijzigd naar Nijmegen - Cuijk - Mill. De bediening van Grave naar Gassel en Beers werd overgenomen door de verlengde lijn 94. Voor het traject Mill - Uden kwam buurtbus T(tegenwoordig rijdt lijn 292 delen van deze route).
In 1962 reed lijn 20 op het traject Uden - Mill en verder naar Gennep. In 1973 was dit traject ingekort tot Uden - Mill. Lijn 18 reed in 1962 en nog steeds in 1973 tussen Grave en Beers. Op onbekende datum is lijn 20 vanaf Mill verlengd naar Grave en Nijmegen en nam het vervallen traject Mill - Grave van lijn 18 over en ging rijden als lijn 91. Lijn 94 nam de route Gennep - Cuijk van lijn 20 en de route Cuijk - Beers van lijn 18 over.
Voormalige Route
Route is niet volledig.
Halte | ||
Nijmegen, Centraal Station | ||
Nijmegen, Radboudziekenhuis | ||
Nijmegen, Hatert Centrum | ||
Overasselt, Café de Zon | ||
Nederasselt, Postkantoor | ||
Grave, Busstation | ||
Escharen, Bourbonplein | ||
Gassel, Kerk | ||
Beers, Rabobank | ||
Mill, Mavo-school | ||
Mill, Stationstraat | ||
Wilbertoord, Kerk | ||
Wanroy, Gemeentehuis | ||
Wanroy, De Bergen (zomervakantie) | ||
Odiliapeel, Oudendijk 92 | ||
Odiliapeel, Kerk | ||
Volkel, Rudigerstraat | ||
Uden, Markt |