Lijn 152 Oss Station - Eindhoven Station
Buslijn 152 | |
Vervoerder(s) | Arriva |
Concessie | Oost-Brabant |
Lijnsoort | streekbus |
Materieel | VDL Berkhof Ambassador |
Frequenties
| |
Spits | 4x/uur |
Spits (vakantie) | 2x/uur |
Dal | 2x/uur |
Avond | 1x/uur |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 152 rijdt als sneldienst van Oss, via Heesch, Uden, en Veghel naar Eindhoven.
In de ochtend- en middagspits rijden buiten de vakantie extra ritten tussen Uden Busstation en Eindhoven waardoor in beide richtingen een kwartierdienst ontstaat.
's Ochtends richting Oss en 's middags richting Eindhoven is er doordeweeks buiten de vakanties 1 rit die in Oss via Ziekenhuis Bernhoven rijdt.
Route
Halte | ||
Oss, Centraal Station | ||
Oss, Titus Brandsmalaan | ||
Oss, Ziekenhuis Bernhoven | ||
Oss, Joannes Zwijsenlaan | ||
Oss, De Bongerd | ||
Heesch, Stationsplein | ||
Nistelrode, Noorderbaan | ||
Uden, Hobostraat | ||
Uden, Busstation | ||
Uden, Wilhelminastraat | ||
Veghel, Hintelstraat | ||
Veghel, De Muntelaar | ||
Veghel, De Bunders | ||
Veghel, Busstation | ||
Veghel, Oprit N265 | ||
Veghel, Biezendijk | ||
Veghel, Corridor | ||
Eindhoven, Rachelsmolen | ||
Eindhoven, Station |
Wijzigingen lijn 152 per jaar
2011: Per 12 december 2010 rijden de rechtstreekse sneldienstritten tussen Uden en Eindhoven onder een nieuw lijnnummer: Lijn 153. Tevens gaat er in de ochtend een rit richting Oss en in de middag een rit richting Eindhoven via het Ziekenhuis Bernhoven in Oss. Vervallen halte: 'Oss, Molenstraat'.
Voormalige routes
Route met sneldienst Uden-Eindhoven (t/m 11 december 2010)
Halte | ||
Nistelrode, Noorderbaan | ||
Uden, Hobostraat | ||
Uden, Busstation | ||
Uden, Wilhelminastraat | ||
Veghel, Hintelstraat | ||
Veghel, De Muntelaar | ||
Veghel, De Bunders | ||
Veghel, Busstation | ||
Veghel, Oprit N265 | ||
Veghel, Biezendijk | ||
Veghel, Corridor | ||
Eindhoven, Rachelsmolen | ||
Eindhoven, Station NS |