Lijn 29 Venray Autobusstation - Venlo Station
Voormalige buslijn 29 | |
Vervoerder(s) | Zuidooster |
Lijnsoort | streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 1-2x per 2 uur |
Dal | 1x per 2 uur |
Avond | 0-1x per 2 uur |
Zaterdag | 1x per 2 uur |
Zondag | 1x per 2 uur |
Lijn 29 is een voormalige streekbus van Venray naar Venlo.
In de dienstregeling 1962/1963 reed 1x per 2 uur van Venray naar Venlo. Extra ritten reden van Venray naar Wanssum, echter niet in een vlakke uurdienst. De ochtendritten hiervan reden niet op zondag. Op maandag t/m zaterdag reden ook extra ritten van Tienray naar Venlo, in een vlakke uurdienst. De eerste rit in beide richtingen reed niet op zaterdag en zondag, de tweede en derde rit niet op zondag. Daarvoor werd tussen het tijdstip van deze ritten een extra rit op zondag gereden.
Op onbekende datum is deze lijn van Venray verlengd naar Oirlo. Dit was op 3 juni 1984 reeds het geval. In een Zuidooster lijnoverzicht van 3 juni 1973 reed deze lijn nog tot Venray.
Voormalige route
Route is niet volledig
Halte | ||
Venray, Autobusstation | ||
Oostrum, Hulsman (NS) | ||
Wanssum, Gemeentehuis | ||
Blitterswijk, Kapelletje | ||
Meerlo, Coenders | ||
Tienray, Wijnhoven | ||
Swolgen, Kleven | ||
Broekhuizenvorst, Gemeentehuis | ||
Broekhuizen, R.K. Kerk | ||
Lottum, Markt | ||
Grubbenvorst, Hendriks | ||
Echtenray, Kl. Echtenray | ||
Blerick, Kazerne | ||
Venlo, Station |