Zuidooster dienstregeling 1962/1963
Versie door Fogeltje (overleg | bijdragen) op 19 nov 2010 om 13:44 (Zuidooster dienstregeling '62/'63 hernoemd naar Zuidooster dienstregeling 1962/1963)
De Zuidooster dienstregeling '62/'63 ging in op 30 september 1962. Het lijnnet van Zuidooster (toen nog geschreven als Zuid-Ooster) omvatte toen streeklijnen rond Nijmegen, Grave, Gennep, 's-Hertogenbosch, Eindhoven, Venray en Venlo. In Tilburg, Eindhoven, 's-Hertogenbosch en Nijmegen was geen lokaal vervoer toegestaan ten gunste van de stadsvervoerders. Op lijnen binnen deze steden mochten stadinwaarts alleen mensen uitstappen en staduitwaarts alleen mensen instappen. Zelf onderhield Zuidooster een stadsdienst in Venlo met twee lijnen.
In de Zuidooster dienstregeling 1962/1963 waren volgende lijnen opgenomen:
- Lijn 1 Nijmegen - Alverna - Grave - Heesch - 's-Hertogenbosch
- Lijn 2 Nijmegen - Overasselt - Grave - Uden - Gemert - Eindhoven
- Lijn 3 Nijmegen - Mook - Gennep - Bergen - Arcen - Venlo
- Lijn 4 Nijmegen - Groesbeek - Breedeweg/Horst
- Lijn 5 Nijmegen - Druten - Wamel - Dreumel
- Lijn 6 Nijmegen - Wijchen - Bergharen - Horssen - Appeltern - Batenburg - Wijchen - Nijmegen
- Lijn 7 Druten - Maasbommel - Alphen - Dreumel
- Lijn 8 Eindhoven - Legerplaats Oirschot
- Lijn 9 Eindhoven - Boxtel - 's-Hertogenbosch
- Lijn 10 Eindhoven - Oirschot - Tilburg
- Lijn 11 's-Hertogenbosch - Oisterwijk - Tilburg
- Lijn 12 's-Hertogenbosch - Udenhout - Tilburg
- Lijn 13 's-Hertogenbosch - Vught - Cromvoirt - Helvoirt
- Lijn 14 Maren - Oss
- Lijn 15 Uden - Nistelrode - Heesch - Oss (gezamenlijk met BBA)
- Lijn 16 's-Hertogenbosch - Nuland - Geffen - Oss.
- Lijn 17 Grave - Schaijk - Berghem - Oss
- Lijn 18 Grave - Cuijk - Oeffelt - Gennep
- Lijn 19 Grave - Mill - Boxmeer
- Lijn 20 Uden - Mill - Oeffelt - Gennep
- Lijn 22 Gennep - Boxmeer - Milheeze - Helmond - Nuenen - Eindhoven
- Lijn 23 Deurne - Bakel (- Gemert - Uden)
- Lijn 24 Venray - Deurne - Helmond
- Lijn 25 Venray - Overloon - Maashees - Vierlingsbeek - Boxmeer
- Lijn 26 Venray - Oostrum - Wanssum - Well
- Lijn 27 Venray - Horst - Venlo
- Lijn 28 Deurne - America - Horst - Sevenum - Californië
- Lijn 29 Venray - Wanssum - Grubbenvorst - Venlo
- Lijn 30 Druten - Horssen - Appeltern - Megen - Oss
- Lijn 31 Venlo - Meijel - Deurne
- Lijn 32 Deurne - Vlierden - Ommel - Asten
- Lijn 33 Deurne - Zeilberg - Griendtsveen - Helenaveen
- Lijn 34 Bergen - Gennep - Heumen - Grave - 's-Hertogenbosch (Marktdienst, alleen op woensdagen of vervangende veemarktdag)
- Lijn 35 Venlo - Kaldenkirchen (gezamenlijk met Krefelder Verkehrs-A.G.)
- Lijn 36 Bergen - Siebengewald - Goch (gereden door NIAG)
- Lijn 37 Venlo - Straelen - Geldern (gereden door NIAG)
- Lijn 38 Venlo - Herongen - Duisburg (gereden door NIAG)
- Lijn 39 Gennep - Ottersum - Kleve (gereden door NIAG)
- Stadsdienst Venlo: Leutherberg - Station - Genooi
- Stadsdienst Venlo: Vinkebosje - Station - Blerick