Lijn 46 Delfzijl Station - Appingedam Busstation
Voormalige buslijn 46 | |
Vervoerder(s) | GADO |
Regio | Noord-Groningen |
Lijnsoort | Spitsbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | ... t/m 23 mei 1998 |
Opvolger(s) | 246 |
Frequenties
| |
Spits | 1x/ochtendspits (ri. Delfzijl) |
Dal | 1x/middag (ri. Appingedam) |
Dal (vakantie) | reed niet |
Avond | reed niet |
Zaterdag | reed niet |
Zondag | reed niet |
Lijn 46 reed van Delfzijl via Farmsum, Meedhuizen, Tjuchem, Steendam en Laskwerd naar Appingedam.
Route
Route is niet compleet
Halte | ||
Delfzijl, Station | ||
Delfzijl, Buitensingel | ||
Farmsum, Kerk | ||
Meedhuizen, School | ||
Tjuchem, Café Hamminga | ||
Steendam, Weg naar Tjuchem | ||
Laskwerd, Driesprong | ||
Appingedam, Busstation |
Geschiedenis
In de GADO Dienstregeling 1990/1991 werd lijn 46 een Belbus. Er waren vijf ritten per dag v.v.
In de GADO Dienstregeling 1992/1993 werd lijn 46 uitgevoerd als Belbus met in de ochtendspits een vaste rit en in de middag een vaste rit. Er waren vijf á zes ritten per dag. De vaste ritten werden niet gereden in de schoolvakanties.
In de GADO Dienstregeling 1994/1995 werden op lijn 46 nog slechts twee ritten uitgevoerd, in de ochtend een rit naar Delfzijl en in de middag richting Appingedam. Deze ritten waren vaste ritten. Het belbusprincipe werd afgeschaft.