Lijn 53 Dokkum Busstation - Wierum Café
Voormalige buslijn 53 | |
Vervoerder(s) | FRAM |
Regio | Noord-Friesland |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | iig. 1973 t/m 9 november 1974 |
Opvolger(s) | 52 |
Frequenties
| |
Spits | 2x/ochtendspits 1x/middagspits |
Dal | 2x/middag |
Avond | reed niet |
Zaterdag | 4x/dag |
Zondag | reed niet |
Lijn 53 reed van Dokkum via Hantumhuizen naar Wierum.
Route
Halte | ||
Dokkum, Busstation | ||
Dokkum, Tiltjeburen | ||
Hantumhuizen, Hantumerhoek | ||
Hantumhuizen, Hantumhuizen | ||
Wierum, Winia's Hoek | ||
Wierum, Café |
Geschiedenis
Het verloop van deze lijn is onbekend.
Op 10 november 1974 werd deze lijn samengevoegd met lijn 52 (Dokkum - Paesens) tot een nieuwe lijn 52, waarbij alle plaatsen ten noordoosten van Dokkum bediend worden. Het aantal reismogelijkheden werd met deze samenvoeging flink uitgebreid, daarentegen werd de bediening van Hantumhuizen flink teruggeschroefd en gingen wel alle ritten door Nes rijden.