Lijn 424 Rochefort Cimetière - Aye Gare
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 424 in België | |
Vervoerder(s) | TEC |
Concessie | Namur-Luxembourg |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Rijdt sinds | 1 januari 2016 |
Voorganger(s) | 92, 424 |
Frequenties
| |
Spits | 1-2x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | 1x/dag |
Zaterdag | 1x/2 uur |
Zondag | 1x/2 uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 424 rijdt van Rochefort via Jemelle, On, Hargimont en Marloie naar Marche-en-Famenne.
Dienstregeling
- In de ochtendspits rijdt één extra rit van Rochefort naar het centrum van Marche-en-Famenne en in de middagspits rijdt één extra rit in omgekeerde richting.
- De eerste rit vanuit Aye bedient in Hargimont extra haltes, maar alleen buiten de schoolvakanties.
Route
Halte | ||
Rochefort, Cimetière | ||
Rochefort, Carrefour route vers Dinant | ||
Rochefort, Rue de la Libération | ||
Rochefort, Pont de la Lhomme | ||
Rochefort, Poste | ||
Rochefort, Gare | ||
Rochefort, Camping | ||
Rochefort, Lidl | ||
Jemelle, Hall Omnisports | ||
Jemelle, Rue de la Vallée | ||
Jemelle, Rue Salvé | ||
Jemelle, Rue du Centenaire | ||
Jemelle, Place Communale | ||
Jemelle, Tunnel SNCB | ||
On, Belgacom | ||
On, Chemin de Wée | ||
On, Cité des Italiens | ||
On, Chemin de Baty | ||
On, Pont de la Wamme | ||
On, Ferme Jadot | ||
Hargimont, Ferme France | ||
Hargimont, Scierie | ||
Hargimont, Eglise | ||
Hargimont, Jemeppe | ||
Marloie, Rue des Sinistrés | ||
Marloie, Eglise | ||
Marloie, Gare | ||
Marloie, Eglise | ||
Marloie, Spar | ||
Marloie, Maison Glatigny | ||
Marloie, Point du Jour | ||
Marloie, Ma Campagne | ||
Marche-en-Famenne, Pirire | ||
Marche-en-Famenne, Pont N4 | ||
Marche-en-Famenne, Boulevard - Hôtel de Ville | ||
Marche-en-Famenne, Boulevard - Palace | ||
↓ | Marche-en-Famenne, Boulevard du Nord | |
↑ | Marche-en-Famenne, Place de l'Etang | |
Marche-en-Famenne, Porte Basse | ||
Marche-en-Famenne, Route de Liège | ||
Marche-en-Famenne, Carmel | ||
Marche-en-Famenne, Route de Liège | ||
Marche-en-Famenne, Porte Basse | ||
Marche-en-Famenne, Place de l'Etang | ||
Marche-en-Famenne, Boulevard du Nord | ||
Marche-en-Famenne, Palais de Justice | ||
Marche-en-Famenne, Institut des Pères Franciscains | ||
Marche-en-Famenne, Maison Médicinale | ||
Aye, Clinique | ||
Aye, Rue du Vivier no. 31 | ||
Aye, Rue du Vivier no. 45 | ||
Aye, Rue du Vivier/Saulcy | ||
Aye, Rue Saulcy | ||
Aye, Gare |
Geschiedenis
Op 1 januari 2016 werd de route van lijn 424 aangepast. In plaats van de WEX te bedienen, werd de route na het centrum van Marche-en-Famenne afgeleid naar het nieuwe ziekenhuis in Aye en het treinstation in laatstgenoemde plaats. De dienstregeling bleef hierbij ongewijzigd gehandhaafd.
Op 1 januari 2017 werden de tweede ritten in het weekeinde doorgetrokken naar station Aye.