Lijn 424 Rochefort Cimetière - Marche-en-Famenne WEX
Voormalige buslijn 424 in België | |
Vervoerder(s) | TEC |
Entiteit | Namur-Luxembourg |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | 1 november 2013 t/m 31 december 2015 |
Voorganger(s) | onbekend |
Opvolger(s) | 424 |
Frequenties
| |
Spits | 1-2x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | 1x/dag |
Zaterdag | 1x/2 uur |
Zondag | 1x/2 uur |
Lijn 424 rijdt van Rochefort via Jemelle, On, Hargimont en Marloie naar Marche-en-Famenne.
In de ochtendspits rijdt één extra rit van Rochefort naar het centrum van Marche-en-Famenne en in de middagspits rijdt één extra rit in omgekeerde richting.
Route
Halte | ||
Rochefort, Cimetière | ||
Rochefort, Carrefour route vers Dinant | ||
Rochefort, Pont de la Lhomme | ||
Rochefort, Poste | ||
Rochefort, Gare | ||
Rochefort, Camping | ||
Rochefort, Lidl | ||
Jemelle, Hall Omnisports | ||
Jemelle, Rue de la Vallée | ||
Jemelle, Rue Salvé | ||
Jemelle, Rue du Centenaire | ||
Jemelle, Place Communale | ||
Jemelle, Tunnel SNCB | ||
On, Belgacom | ||
On, Chemin de Wée | ||
On, Cité des Italiens | ||
On, Chemin de Baty | ||
On, Pont de la Wamme | ||
On, Ferme Jadot | ||
Hargimont, Ferme France | ||
Hargimont, Scierie | ||
Hargimont, Eglise | ||
Hargimont, Jemeppe | ||
Marloie, Rue des Sinistrés | ||
Marloie, Eglise | ||
Marloie, Gare | ||
Marloie, Eglise | ||
Marloie, Spar | ||
Marloie, Maison Glatigny | ||
Marloie, Point du Jour | ||
Marloie, Ma Campagne | ||
Marche-en-Famenne, Pirire | ||
Marche-en-Famenne, Pont N4 | ||
Marche-en-Famenne, Boulevard - Hôtel de Ville | ||
Marche-en-Famenne, Boulevard - Palace | ||
↓ | Marche-en-Famenne, Boulevard du Nord | |
↑ | Marche-en-Famenne, Place de l'Etang | |
Marche-en-Famenne, Porte Basse | ||
Marche-en-Famenne, Route de Liège | ||
Marche-en-Famenne, Carmel | ||
Marche-en-Famenne, Centre de Détention | ||
Marche-en-Famenne, WEX |
Geschiedenis
Het is onbekend wanneer deze lijn precies is ontstaan.
Op 14 december 2014 werd de frequentie op zondag verhoogd naar 1x per 2 uur, maar werden tegelijkertijd de ritten in de avonduren na 19:00 uur geschrapt. De eerste rit vanuit Marche-en-Famenne ging voortaan ook extra haltes in Hargimont bedienen ten behoeve van scholieren.
Op 1 januari 2016 werd de route aangepast. Vanaf het Centrum van Marche-en-Famenne rijdt de bus voortaan via het nieuwe Ziekenhuis naar Aye i.p.v. de WEX. De dienstregeling bleef hierbij ongewijzigd gehandhaafd