Lijn 24 Hoensbroek Randweg - Nijswiller Prov. Weg N281
LET OP! Deze pagina is al aangepast aan de nieuwe dienstregeling, die geldt vanaf 1 juli 2024. Voor informatie over de huidige dienstregeling zie het kopje geschiedenis of de website van de vervoerder. |
Buslijn 24 | |
Vervoerder(s) | Arriva |
Concessie | Limburg |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | VDL Citea |
Rijdt sinds | 11 december 2016 |
Voorganger(s) | 24, 27, 43 |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 2x/uur |
Dal (vakantie) | rijdt niet |
Avond | 2x/uur (tot 22:00) |
Avond (vakantie) | rijdt niet |
Zaterdag | 2x/uur |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 24 rijdt van Hoensbroek via Heerlen, Kerkrade en Avantis of Simpelveld naar Nijswiller.
Dienstregeling
- In de ochtendspits rijden de ritten naar Nijswiller via Avantis en naar Hoensbroek via Simpelveld. In de middagspits rijden de ritten naar Nijswiller via Simpelveld en naar Hoensbroek via Avantis.
- In de daluren, de doordeweekse avonduren tot 22:00 en op zaterdag wordt alleen tussen Heerlen en Hoensbroek gereden.
- Tijdens de vakantieperioden wordt alleen in de spitsrichting gereden tussen Heerlen en Avantis.
Route
Halte | ||
Hoensbroek, Randweg | ||
Hoensbroek, Adelante | ||
Hoensbroek, Kasteel Hoensbroek | ||
Hoensbroek, Pastoorskuilenweg | ||
Hoensbroek, Markt | ||
Hoensbroek, Burgemeester Kessenplein | ||
Hoensbroek, Mgr. Feronlaan | ||
Hoensbroek, Ligtenbergstraat | ||
Hoensbroek, Prins Willemstraat | ||
Heerlen, De Koumen | ||
Heerlen, Wijngaardsweg | ||
Heerlen, Terhoevenerweg | ||
Heerlen, Vrankerkerlaan | ||
Heerlen, Huisbergerstraat | ||
Heerlen, Mijnzetellaan | ||
Heerlen, Carboonstraat | ||
Heerlen, CBS-weg 15 | ||
Heerlen, CBS | ||
Heerlen, Busstation | ||
Heerlen, Stadsschouwburg | ||
Heerlen, Douvenrade | ||
Heerlen, Pijnsweg | ||
Heerlen, Hogeschool Zuyd | ||
Heerlen, Prof. Lambertstraat | ||
Heerlen, De Thun | ||
Heerlen, Tichelbeekstraat | ||
Heerlen, Henri Dunantstraat | ||
Heerlen, Zuyderland MC | ||
Heerlen, Peschstraat | ||
Heerlen, Zandweg | ||
Heerlen, Bradleystraat | ||
Heerlen, Heerlerbaan/Kerk | ||
Heerlen, Bautscherweg | ||
Heerlen, Rukker | ||
Kerkrade, Parkstad Stadion | ||
Kerkrade, Roda-Boulevard West | ||
Kerkrade, Wiebachstraat | ||
Kerkrade, Beitel | ||
Heerlen, Trilandis/Earl Bakkenstraat | ||
Heerlen, Trilandis/Medtronic | ||
Heerlen, DocMorris | ||
Heerlen, Avantis Allee | ||
Heerlen, World Trade Center | ||
Heerlen, Beitel/Sourethweg | ||
Simpelveld, Molsberg | ||
Simpelveld, Oranjeplein | ||
Simpelveld, Waalbroek | ||
Bocholtz, Kievitsbrug | ||
Bocholtz, Groeneweg | ||
Bocholtz, Patersplein | ||
Bocholtz, Wilhelminastraat | ||
Bocholtz, Wijngracht | ||
Bocholtz, Bocholtzerheide | ||
Bocholtz, Baneheiderweg | ||
Nijswiller, Prov. Weg N281 |
Geschiedenis
Op 11 december 2016 ging de volgende concessie Limburg van start, die nu de volledige provincie besloeg. Na het debacle met Abellio werd de concessie aan de tweede winnaar gegund: Arriva. Het lijnennet van Veolia Transport werd hierbij flink aangepast, waarbij het visgraatmodel de basis voor het lijnennet vormt.
Delen van de voormalige buslijnen 24, 27 en 43 werden samengevoegd tot een nieuwe lijn 24, waarmee gedurende de spitsuren een kwartierdienst wordt gereden in aanvulling op lijn 21. Buiten de spitsuren wordt alleen binnen Parkstad gereden en dan wordt iets minder vaak gereden.