Lijn 47 Sneek Station - Balk J. Meineszleane
Voormalige buslijn 47 | |
Vervoerder(s) | VEONN |
Regio | Zuidwest-Friesland |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 1-3x/uur |
Spits (vakantie) | 1x/uur |
Dal | 1-2x/uur |
Dal (vakantie) | 1x/uur |
Avond | reed niet |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | reed niet |
Lijn 47 reed van Sneek via Jutrijp, Hommerts, Woudsend en Waterloo naar Balk.
Route
Route is niet compleet
Halte | ||
Sneek, Station | ||
Sneek, Oosterdijk | ||
Sneek, Frieswijkstraat | ||
Jutrijp, Jutrijp | ||
Hommerts, Weg naar Heeg | ||
Woudsend, Brug | ||
Woudsend, Centrum | ||
Waterloo, Waterloo | ||
Balk, Garage | ||
Balk, Talmahiem | ||
Balk, J. Meineszleane |
Geschiedenis
Het verloop van deze lijn is onbekend.