Lijn 40 Noordwijk Vuurtorenplein - Leiderdorp Rijnland Ziekenhuis
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 14 feb 2016 om 20:19
Voormalige buslijn 40 | |
Vervoerder(s) | Connexxion |
Regio | Bollenstreek en Leiden |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Mercedes-Benz O405, Berkhof Premier, Den Oudsten Alliance |
Periode | 2002 t/m 11 december 2004 |
Voorganger(s) | 40 |
Opvolger(s) | 40 |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 2x/uur |
Avond | 1-2x/uur |
Zaterdag | 1-2x/uur |
Zondag | 1-2x/uur |
Lijn 40 reed van Noordwijk via Rijnsburg en Oegstgeest naar Leiden.
In de (zeer) late avond, de vroege zaterdagochtend en zondag overdag werd in Leiden van tot het Centraal Station gereden.
Route
Halte | ||
Noordwijk, Vuurtorenplein | ||
Noordwijk, Picképlein | ||
Noordwijk, Boekerslootlaan | ||
Noordwijk, Willem v.d. Bergh | ||
Rijnsburg, Noordeinde | ||
Rijnsburg, Frederiksoord | ||
Oegstgeest, Leidsebuurt | ||
Leiden, Centraal Station | ||
Leiden, Breestraat | ||
Leiden, Korevaarstraat | ||
Leiden, Station Lammenschans | ||
Leiden, Leiderdorpsebrug | ||
Leiderdorp, Vronkenlaan | ||
Leiderdorp, Winkelhof | ||
Leiderdorp, Rijnland Ziekenhuis |