Dienstregeling concessie KAN Noord 2007
Op 10 december 2006 veranderde de dienstregeling in de regio Arnhem. In de meestal gevallen ging het om gewijzigde bustijden in verband met de nieuwe dienstregeling 2007 van de Nederlandse Spoorwegen.
Wijzigingen per lijn
- De avondritten van de lijnen 1, 2, 3 en 4 zijn een kwartier verschoven zodat de aansluitingen op de intercity’s op het Arnhemse station behouden blijven.
- Lijn 20 (Arnhem Presikhaaf – Arnhem Elderveld) en lijn 21 (Arnhem Hoogkamp – Velp Algemeen Ziekenhuis) bieden een optimale spreiding van de ritten tussen het station en ziekenhuis Rijnstate te Arnhem.
- Lijn 31 (Arnhem – Nijmegen) en lijn 88 (Arnhem – Elst) bieden een optimale spreiding van de ritten tussen Arnhem en Elst.
- De lijnen 32 (Arnhem – Nijmegen) en 33 (Arnhem – Nijmegen) gaan in Nijmegen via de Burchtstraat en Plein 1944 rijden. Op maandag en zaterdag blijft tot acht uur ’s avonds de bestaande route over de Singels gehandhaafd in verband met markt.
- De tijden van lijn 62 (Arnhem – Duiven) zijn aangepast zodat een betere spreiding van de ritten met de lijnen 60 (Arnhem – Tolkamer) en 61 (Arnhem – Zevenaar).
- Lijn 86 (Arnhem – Wageningen – Ede) gaat vanaf Wageningen voortaan via Bennekom naar Ede rijden. Daar wordt aangesloten op de intercity naar West-Nederland.
- Lijn 105 (Arnhem – Harderwijk) is een nieuwe buslijn die vanaf Arnhem via Harskamp en Barneveld naar Harderwijk gaat. Er wordt eenmaal per uur gereden; in de spits elk halfuur.
- Lijn 107 (Arnhem – Putten) komt voortaan niet meer in Arnhem; ter vervanging rijdt er lijn 105 naar Harderwijk.
- Lijn 212 (Arnhem Airborneplein – Nijmegen Radboudziekenhuis): krijgt voortaan Kronenburg als nieuw beginpunt in Arnhem. Verder wordt het aantal ritten beperkt tot twee per richting per dag.
- De vertrektijden van Lijn 251 (Arnhem – Wageningen) worden gewijzigd voor een betere spreiding van de ritten met lijn 86 op het gezamenlijke traject.