Lijn 48 Houten Station - Maarssenbroek Station Maarssen
Buslijn 48 | |
Vervoerder(s) | U-OV (Qbuzz) |
Concessie | Regio Utrecht |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | VDL Berkhof Ambassador |
Rijdt sinds | 8 december 2013 |
Voorganger(s) | 48, 33, 291 |
Frequenties
| |
Spits | 2-4x/uur |
Spits (vakantie) | 2x/uur |
Dal | 2x/uur |
Avond | 2x/uur (tot ca. 20.00 uur) |
Zaterdag | 0-1x/uur |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 48 rijdt van station Houten via Nieuwegein Stadscentrum, Galecop, Papendorp, station Leidsche Rijn, De Wetering en Lage Weide naar station Maarssen.
In de ochtendspits wordt 4x/uur van Houten naar Maarssen gereden. Na 8.30 uur rijdt men niet verder dan Nieuwegein. De vroege ritten rijden alleen van Nieuwegein naar Maarssen. In de andere richting wordt 2x/uur van Maarssen naar Nieuwegein gereden en 4x/uur van Nieuwegein naar Houten.
In de avondspits wordt 4x/uur van Maarssen naar Houten gereden, na 17.45 uur 2x/uur het volledige traject en 2x/uur Maarssen - Nieuwegein. De ritten die na 18.15 uur uit Maarssen vertrekken rijden alle slechts tot Nieuwegein. In de andere richting wordt 4x/uur tussen Houten en Nieuwegein 4x/uur gereden en tussen Nieuwegein en Maarssen 2x/uur.
Op zaterdag wordt alleen tussen Nieuwegein en Houten v.v. gereden.
In de vakanties rijdt alleen de doordeweekse basis-halfuursdienst op het volledige traject.
Op station Houten biedt deze lijn aansluiting op sprinter 6000 of sprinter 16000 vanuit en naar Geldermalsen.
Route
Halte | ||
Houten, Station Houten | ||
Houten, De Molen | ||
Houten, Molenzoom | ||
Houten, De Erven/De Schaft | ||
Houten, Oude Dorp | ||
Houten, De Staart | ||
Houten, De Veste/De Slagen | ||
Houten, De Borchen/Doornkade | ||
Houten, Provincialeweg/Doornkade | ||
Houten, Koppeldijk | ||
Nieuwegein, Martinbaan | ||
Nieuwegein, Marconi (hoog) | ||
Nieuwegein, Merwesteintunnel | ||
Nieuwegein, Binnenwal | ||
Nieuwegein, Stadshuis | ||
Nieuwegein, Stadscentrum | ||
Nieuwegein, Noordstedeweg | ||
Nieuwegein, Barnsteendrift | ||
Nieuwegein, De Baten | ||
Nieuwegein, Middenweide | ||
Nieuwegein, Rembrandthage | ||
Nieuwegein, De Kempenaerpark | ||
Nieuwegein, Galecopperdijk | ||
Nieuwegein, Herman Heijermanshove | ||
Utrecht, Papendorpseweg | ||
Utrecht, Orteliuslaan | ||
Utrecht, P+R Papendorp | ||
Utrecht, Papendorp Noord | ||
Utrecht, Utrechtse Bazaar | ||
Utrecht, Infocentrum Leidsche Rijn | ||
Utrecht, Willem-Alexanderpark | ||
Utrecht, Madridstraat | ||
Utrecht, Jan Wolkerssingel | ||
Utrecht, Station Leidsche Rijn | ||
Utrecht, Soestwetering/Antonius Ziekenhuis | ||
Utrecht, Rijpwetering | ||
Utrecht, Otto Hahnweg | ||
Utrecht, Savannahweg | ||
Utrecht, Niels Bohrweg | ||
Utrecht, Ambachtsweg | ||
Utrecht, Computerweg | ||
Maarssenbroek, Het Kwadrant | ||
Maarssenbroek, Planetenbaan | ||
Maarssenbroek, Antilopespoor | ||
Maarssenbroek, Station Maarssen |
Geschiedenis
Lijn 48 ontstond op 8 december 2013 door een samenvoeging van lijn 48, 33 en een deel van lijn 291.
Op een onbekende datum werd de route in Papendorp gewijzigd.
Voormalige route
Halte | ||
Nieuwegein, Herman Heijermanshove | ||
Utrecht, Papendorpseweg | ||
Utrecht, Papendorp Zuid | ||
Utrecht, Mercatorlaan | ||
Utrecht, Orteliuslaan | ||
Utrecht, Papendorp Noord |