Lijn 396 Vaals Busstation - Eupen Bushof
Buslijn 396 in België en Nederland | |
Vervoerder(s) | (Autobus Sadar i.o.v.) TEC |
Concessie | Liège-Verviers |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Mercedes-Benz Citaro LE, Mercedes-Benz O405, Mercedes-Benz Citaro G, Solaris Urbino Hybrid |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | 1x/uur |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/2 uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 396 rijdt van Vaals via Gemmenich, Moresnet, Kelmis, Hergenrath, Astenet, Walhorn en Kettenis naar Eupen.
De afwijkende routes via Hergenrath en Lontzen worden alleen tijdens de spitsuren door enkele toegevoegde ritten tussen Kelmis en Eupen bereden. Deze ritten bedienen enkele scholen in Eupen. In verband met de leesbaarheid van de tabel en het éénrichtingscircuit in Eupen zijn de routevarianten in Eupen weggelaten.
Geldigheid OV-chipkaart
Het gebruik van de OV-chipkaart is NIET mogelijk op deze grensoverschrijdende buslijn.
Route
Halte | ||
Vaals, Busstation | ||
Vaals, Maastrichterlaan | ||
Vaals, Bloemendael | ||
Vaals, Parklaan | ||
Vaals, De Lange Akker | ||
Vaals, Flat | ||
Vaals, Gemmenicherweg | ||
Vaals, Wolfhaag | ||
35px | Grens Nederland - België | |
Gemmenich (B), Frontière | ||
Gemmenich (B), Chemin du Duc | ||
Gemmenich (B), Ancienne Gare | ||
Gemmenich (B), Aux Trois Bornes | ||
Gemmenich (B), Place Peckham | ||
Gemmenich (B), La Forge | ||
Gemmenich (B), Sentier des Cendres | ||
Gemmenich (B), Maison Vyghen | ||
Gemmenich (B), Maria Hilf | ||
Moresnet (B), Chapelle | ||
Moresnet (B), Garage | ||
Moresnet (B), Buschhausen Pont | ||
Kelmis (B), Brandenhövel | ||
Kelmis (B), Wolfsweg | ||
Kelmis (B), Coopérative | ||
Kelmis (B), Gendarmerie | ||
Kelmis (B), Kirchplatz | ||
Kelmis (B), B.B.L. | ||
Kelmis (B), Maxstraße | ||
Hergenrath (B), Casinostraße | ||
Hergenrath (B), Friedhof | ||
Hergenrath (B), Gemeindeschule | ||
Hergenrath (B), Kirche | ||
Hergenrath (B), Knipstrasse | ||
Hergenrath (B), Bahnhof | ||
Hergenrath (B), Knipstrasse | ||
Hergenrath (B), Kirche | ||
Hergenrath (B), Langhor | ||
Astenet (B), Neuhaus (Katherina von Sienna) | ||
Astenet (B), Kapelle | ||
Astenet (B), Bahnhof | ||
Walhorn (B), Preismühle | ||
Walhorn (B), Lontzener Straße | ||
Lontzen (B), Mühlenweg | ||
Lontzen (B), Lontzenerheide | ||
Lontzen (B), Schule | ||
Lontzen (B), Schulstrasse 65 | ||
Lontzen (B), Busch | ||
Lontzen (B), Schulstrasse 65 | ||
Lontzen (B), Schule | ||
Lontzen (B), Kirche | ||
Lontzen (B), Benesse | ||
Walhorn (B), Rabotratherweg | ||
Walhorn (B), Kapelle | ||
Walhorn (B), Lontzener Strasse | ||
Walhorn (B), Schule | ||
Walhorn (B), Stumpfenkreuz | ||
Walhorn (B), Kettenisser Straße | ||
Kettenis (B), Elektrische Kabine | ||
Kettenis (B), Dorf | ||
Kettenis (B), Tal | ||
Kettenis (B), Schöne Aussicht | ||
Eupen (B), Schnellewindgasse | ||
Eupen (B), Bahnhof | ||
Eupen (B), Bushof |
Zie ook
Geschiedenis
Tot eind jaren '80 reed lijn 396 nog tussen Vaals, Eupen en Malmedy. Dit lange traject vond de SNCV (NMVB) vermoedelijk niet echt handig, waardoor zij de lijn in Eupen opknipten. Het traject tussen Vaals en Eupen bleef rijden onder het lijnnummer 396, het traject tussen Eupen en Malmedy ging rijden onder het nieuwe lijnnummer 397.
Voormalige route(s)
Voormalige route in het centrum van Eupen
Halte | ||
Eupen (B), Schnellewindgasse | ||
Eupen (B), Hookstrasse | ||
Eupen (B), Gospert | ||
Eupen (B), Post | ||
Eupen (B), Marktplatz | ||
↑ | Eupen (B), Bahnhof | |
Eupen (B), Bushof |
- Verouderde buitenlandse lijnen
- Buitenlandse lijn 396
- Buitenlandse buslijnen
- Buslijnen
- Lijn 396
- Concessie Liège-Verviers
- Lijn in België
- Grensoverschrijdende lijnen
- Plaats Vaals
- Vaals Busstation
- Pagina's met onjuiste bestandskoppelingen
- Plaats Gemmenich
- Station Gemmenich
- Plaats Buschhausen
- Station Buschhausen
- Plaats Hergenrath
- Station Hergenrath
- Plaats Astenet
- Station Astenet
- Plaats Eupen
- Station Eupen
- Eupen Bushof